עיצוב פנים עם רצפות עץ

עיצוב פנים

הגדרות טקסט

אין זה משנה אם עיצוב פנים מתייחס לאזור מיוחד או לכלל הבית, המראה של רצפת עץ תמיד יהיה מרשים יותר ויפה יותר. המגוון הרחב של סוגי העץ והגימורים מאפשרים עיצוב פנים בכל סגנון שתרצו החל מסגנון פשוט ורגיל ועד לסגנון עכשווי ומודרני, והיפה בעניין הוא שעיצוב פנים כזה מתאים לכל סגנון ולכל תקציב.

עיצוב פנים עם רצפת ויניל

להבדיל מגיליונות ויניל לוחות הויניל שמדמים את העץ מגיעים בגדלים ומידות שונות, ההבדל כמעט ואינו מורגש. ההתקנה קלה ופשוטה למדי, חלק מהסגנונות מאפשרים הדבקה מהירה ואילו אחרים מותקנים בשיטת זכר - נקבה. היתרון הגדול בסוג עיצוב פנים כזה הוא שהויניל מתאפשר במגוון רחב של עיצובים וצבעים, המרקם והגימור נותנים תחושה של רצפת פרקט אמיתי למדי. בנוסף על היופי והקלות יש יתרונות נוספים כאשר הבולט בהם הוא העמידות בפני שחיקה ונזקי מים, לחובבי איכות הסביבה חשוב שתדעו כי חלק מהלוחות מיוצרים מחומרים ממוחזרים. כאשר יש לכם תקציב מוגבל תשקלו את האפשרות הזו כי המחיר הוא סביר למדי.

עיצוב פנים רצפת לוחות עץ מלמינציה

לפני כ 25 שנה הוצגה לראשונה בארצות הברית רצפת עץ עם למינציה, הרעיון היה ברור לחלוטין, קל להתקנה, קל לשימור, קל לניקוי, עמיד בשריטות ולחות. בניית רצפה מלוחות למינציה הפכה במהרה לנחלת הכלל, אמנם ישנם לא מעט שיאמרו כי ההרגשה אינה טבעית או הצליל שנוצר כאשר מתהלכים על רצפה כזו אינו נשמע טבעי אך בפועל המראה הקרוב ביותר למראה טבעי עם עיצוב פנים כזה התקבל בברכה ברוב המקומות, לגבי הרעש והצלילים התופעה הועלמה על ידי התקנת משטח בידוד תחת הריצוף.

לסיכום - עיצוב פנים עם רצפת עץ תמיד יראה טוב ומרשים יותר. יש פתרונות לעיצוב פנים גם אם התקציב מוגבל והוא השימוש בחומרים כגון ויניל או למינציה, כך תקבלו את הקרוב ביותר לרצפת עץ ולא מעט יעידו כי זה לטווח הרחוק אף טוב יותר. הסיבה היא כוח השימור ארוך הטווח שיש למרבית החומרים מלבד עץ שהוא חומר רך יחסית ופגיע.

המאמר באדיבות - מדור העיצוב של בנות שואלות

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!