עיצוב ארונות קיר מעץ מלא

עיצוב פנים

הגדרות טקסט

במאמר זה נדון בעיצוב ארונות קיר מעץ מלא. מהם ארונות קיר מעץ מלא? למי הם מיועדים? מדוע חשוב לרכוש ארון קיר, ולהעדיפו על פני ארון רגיל? האם זה תמיד אפשרי? במאמר זה גם נלמד אודות התאמה ראשונית של ארון קיר לבית, גם על אופן העיצוב הנדרש לארון קיר מעץ מלא וגם נספק עצות מה עושים במידה ולא ניתן לשים ארון קיר בבית שלכם מסיבות אשר יפורטו מיד.

 התאמת ארון קיר לבית

מהמשתמע מן הפסקה הקודמת, ניתן ללמוד שזו משימה שאינה אפשרית בכל מחיר. השאלה היא האם ישנו קיר עבה שניתן לחצוב בו פיר. קיר עבה הנו קיר פנימי אשר צדו השני אינו נראה לעין, ונמצא מטרים רבים מכם, לעתים קילומטרים אם מדובר בשקובית בתים וזהו קיר חיצוני. הזמנת מומחה ארונות יכולה לפתור לכם בעיה זו.

הוא יסקור את החדר בו יוצב הארון ויתחקה אחר קיר שכזה. במידה וקיר כזה נמצא – מומלץ לרכוש ארונות קיר על מנת לחסוך מקום בבית וליהנות מממד עומק נרחב. במידה ואין אפשרות לחציבה – נפנה לפתרונות אחסון אחרים.

עיצוב ארון הקיר

עיצוב ארון קיר יכול להיות מוגש ללקוח בצבע הקיר, בדרך כלל לבן. היתרון: אין סיכון שייווצר דיסוננס עיצובי עם מי מחלקי החדר, הארון הוא המשך ישיר של הקיר.

החיסרון: לקוחות אשר נחשבים כחובבי עיצוב כהה בסגנון אורבאני או כפרי כנראה יעדיפו ארון בצבע שונה על מנת ליצור רב גוניות בחדר בסגנות לו הם מייחלים. ככלל, ריבוי צבעים יהיה נדרש עבור לא מעט לקוחות, אולם זה לא אומר שיש צורך מיידי לוותר על הארון הלבן: דיי בתוספת פרזול מוזהב, ברונזה, שחור, או צבע כהה אחר – על מנת ליצור אופי לארון שלכם.

פתרונות אחסון לבתים ללא קיר שניתן לחצוב בו לעומק

פתרון האחסון הכי כדאי בבתים אלו הוא ניצול מלא של מרחב הקיר: לרכוש ארון שיכסה את כל ממד הרוחב שלו וכל ממד האורך. היתרון: על אף שממד העומק יהיה קטן, הממדים הגדולים עדיין יותירו בארון מקום רב. אפשרות נוספת – לוותר על חציבה מכל סוג – גם חציבה לא עמוקה, ולרכוש ארון עם ממד עומק בולט. היתרון: יש גם ממד עומק רחב. החסרון: פחות מקום פנוי בחדר.

למידע נוסף ולצפייה ברהיטים נוספים בקרו באתר הבית של סטודיו קצב - www.katzav.co.il

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!