שיטות לבניית פרגולות אלומיניום תלויות

פרגולות

הגדרות טקסט

פרגולה תלויה הפכה להיות בשנים האחרונות אחד הטרנדים המבוקשים ביותר מסיבות שונות. אחת הסיבות העיקריות היא העובדה שרוצים לחסוך בשטח האירוח, כלומר אם היינו מתקינים פרגולה רגילה כלומר על עמודים העמודים היו מבזבזים לנו שטח\ בין אם זה בגלל העמודים התומכים או ההיקף שלהם. בכל מקרה הפתרון היעיל ביותר שמאפשר לנו לקבל הצללה מושלמת ויחד עם זאת לחסוך במקום הרי אלו פרגולות אלומיניום תלויות.

עד כמה פרגולות אלומיניום תלויות יעילות ובכלל?

היעילות של פרגולות אלומיניום תלויות באה לידי ביטוי בצל שהיא יוצרת ובהגנה שלה מפני הגשם, כלומר אם נשים על כפות המאזניים מי חשוב יותר על מנת להשיג את התוצאה הנדרשת הרי שהחלק העליון המקורה הוא החשוב היותר וכל מה שמסביב מטרתו לאפשר את קיומו התקין של החלק המקורה כלומר הגג, אם אנו מבינים זאת הרי שככל שנצליח להשאיר את הגג של הפרגולה כלומר פרגולה תלויה וניפטר מכל היתר נקבל למעשה את התוצאה הנדרשת רק בצורה טובה יותר ושימושית יותר. אם ננסה רגע להבין מה היא בעצם פרגולה תלויה חשוב לציין כי הכוונה בתלויה היא שהיא מחוברת בצד האחורי ואילו בצד הקדמי אין לה עמודי תמיכה והאשליה המתקבלת היא של פרגולות אלומיניום תלויות.

יתרונות וחסרונות של פרגולות אלומיניום תלויות

פרגולות אלומיניום תלויות יש יתרונות וחסרונות שחייבים לקחת אותם בחשבון לפני שמחליטים סופית על סוג וסגנון הפרגולה שתתקינו.

גודל - לרוב טועים לחשוב שאם הפרגולה תלויה אז הגודל שלה חייב להיות קטן, אין כך הדברים, הגודל הינו נגזרת מהשטח אותו מקרים ולכם אם תעשו תכנון נכון ואם השטח רחב וגדול הרי שאלומיניום יהיה הפתרון המושלם עבורכם לבניית פרגולה תלויה ללא חשש.

יציבות - כאמור פרגולות אלומיניום תלויות מעוגנות לרוב מצד אחד לקיר ומצד שני נמתחים כבלים או מוטות מתיחה אל אותו קיר תומך, מן הטבע שהפרגולה תהיה חשופה לרוחות ומכאן גם הצורך בתכנון נכון ומקצועי, ככל ששטח ההצללה גדול יותר כך נדרשים יותר עוגני וכן הלאה.

חורי גלם - לרוב היו מעדיפים להשתמש בברזל מכיוון שלו יש את העמידות והחוזק הנדרשים אולם הברזל כשלעצמו הינו כבד ונמנעו מלבנות פרגולות גדולות או רחבות מידי, לרוב תמצאו פרגולות תלויות מברזל עם שטח קירוי קטן יחסית כמו כניסה לבית וכדומה, אולם עם הכניסה של האלומיניום לשוק הפרטי פרגולות אלומיניום תלויות נבנות בשטחים גדולים ורחבים יותר ללא חשש מכיוון שהמשקל עצמו קטן באופן משמעותי.

תחזוקה - אחת הבעיות של פרגולה תלויה היא התחזוקה, לעבוד בגובה תמיד זה מורכב יותר ולכן אם תבחרו באלומיניום מן הסתם שלא תזדקקו לתחזוקה במשך שנים רבות.

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!