שואב אבק רובוטי עם יכולות שאיבה בלתי רגילות

בית וגן

הגדרות טקסט

כאשר רוכשים שואב אבק, כשמו הוא בסופו של יום תפקידו החשוב ביותר הוא לשאוב את האבק ולנקות בצורה הטובה ביותר. אם שואב אבק אינו מעניק שאיבה איכותית הוא בעצם מפספס את הייעוד שלו. כאשר בוחרים שואב אבק רובוטי, חייבים לקחת בחשבון את יכולות השאיבה שלו ולוודא שאכן השואב יעמוד בציפיות. ישנם הרבה סוגים של שואבי אבק רובוטיים שהומצאו בשנים האחרונות וחלק מהם טובים יותר וחלק טובים פחות.

ישנה מערכת שאיבה מיוחדת הנקראת CFM וכאשר מותקנת בתוך שואב האבק הרובוטי, היא מאפשרת לו להגיע לרמת שאיבה מהגבוהות ביותר שיש אם לא הגבוהה ביותר. שואב האבק הרובוטי מבית ניטו, הוא היחיד בעל מערכת שאיבה מסוג CFM ולכן נחשב לשואב האבק החזק והטוב ביותר שקיים בשוק.

איך מערכת ה -CFM מבדילה את ניטו ממתחריו

 

עצמת שאיבה חזקה פי חמש (40 וואט)

עצמת שאיבה חלשה (7 וואט)

מבדיל בין סוגי רצפות שונות

מנקה את כל השטחים באותה השיטה

יכולת שאיבה גבוהה לאורך כל הניקיון

יכולת שאיבה נמוכה-זקוק לריקון חוזר

שואב כמויות גדולות של אבק

נסתם ונחלש לאורך השאיבה

מערכת שקטה לאורך כל הניקוי

מערכת שאיבה רועשת

כאשר בוחרים שואב אבק רובוטי השוואה היא עניין מתבקש. כמובן שתרצו לרכוש את שואב האבק הרובוטי המתקדם ביותר שידע להעניק את הניקיון הטוב ביותר בזמן הקצר ביותר בין אם זה במשרד או בבית. על מנת ששואב אבק רובוט יצליח לעשות עבודה טובה, הוא צריך להיות מתוכנן בצורה הנכונה ובעל מערכות מתקדמות שיאפשרו לו להגיע לתוצאה הטובה ביותר. מערכת השאיבה מסוג CFM אינה מעייפת וגומרת את הסוללה ולכן שואב האבק הרובוטי של ניטו מצליח בפעולה בודדת להשיג ניקיון מלא. ניטו תוכנן בצורה כזו שלא יהיה סיכוי שחלק ממשטח הבית יישאר ללא טיפול. אפילו אם נגמרה הסוללה כי הפעלתם את השואב מספר פעמים, ניטו יטעין את עצמו לבד ויחזור בדיוק אל אותה הנקודה בה הפסיק את פעולת הניקיון.

יכולת שאיבה חדשנית ומשוכללת

שואב האבק הרובוטי של ניטו הוא השואב המתקדם והחזק ביותר שקיים היום בשוק. הסיבה שניטו הוא שואב כל כך מוצלח היא מערכת ה-CFM שמאפשרת לו להעניק תוצאה יוצאת דופן, ניתן אף לומר מושלמת. ברגע ששואב רובוטי מסוגל להבדיל בין סוגים שונים של משטחים ולנקות בהתאם, אין סיכוי שיישאר ולו הלכלוך הקטן ביותר על הרצפה. לבעלי חיות מחמד, שואב האבק של ניטו הוא הבחירה המושלמת. בגלל מערכת השאיבה החזקה שלו, ניטו יודע להתמודד עם איסוף שערות של בעלי חיים בצורה שתעניק לכם ניקיון כמו שלא ציפיתם ותיארתם לעצמכם שתושג על ידי שימוש בשואב רובוטי. לסיכום, מיכל גדול, מערכת בעלת עצמת שאיבה חזקה ובלתי מתפשרת בשילוב של עיצוב פונקציונלי הופכת את ניטו לשואב מספר אחת העולה על מתחריו בהרבה ומעניק ניקיון מלא ואיכותי לאורך כל הפעולה.

 

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!