פתרון הצללה מוביל!

בית וגן

הגדרות טקסט

כאשר מחפשים להזמין ולהתקין פתרון הצללה חדש, חשוב להכיר כמה וכמה אופציות. אם אנחנו רוצים הצללה והגנה שתחזיק לתקופות ארוכות וגם במצבים קיצוניים של מזג האוויר, עלינו לוודא שאנחנו אכן מזמינים את הפתרון המתאים וכמובן האיכותי ביותר. זכרו שפרגולות, מרקיזות וגגונים למיניהם נמצאים בתנאי חוץ בכל עת ואם לא יהיו מיוצרים מחומר עמיד בעל תכונות המתאימות לסביבה חיצונית, סביר להניח שפתרון ההצללה לא יחזיק שנים רבות.

פרגולות העשויות מלוחות עץ עלולות לספוח מים וכתוצאה מכך לייצר ריקבון. מרקיזות או פרגולות העשויות פלדה אינן חסינות בפני מים ולכן במהלך הזמן גם אם הן מצופות בחומר הגנה, הן כנראה תתחלנה לייצר קורוזיה. אז איזה חומר יכול להחזיק מעמד בכל תנאי האקלים ובייחוד באלו של מדינת ישראל הכוללים לחות ברמה גבוהה, קרני שמש לוהטות וכמובן גשם בעונת החורף. פרגולות העשויות מלוחות אלומיניום מובילות את ענף ההצללה כי הן מצליחות לענות על מרב המאפיינים לו זקוק פתרון הצללה. בשורות הבאות נבין מה פתרון צריך על מנת להיות יעיל ומוצלח.

פרגולות אלומיניום

ראשית, לפרגולות אלומיניום מחיר משתלם ביותר. ייצור הפרגולות השונות הוא אינו מסובך ופשוט יותר מייצור של פרגולות מלוחות אחרים. שנית, לוחות אלומיניום עולים פחות מלוחות עץ או פלדה. שלישית, ניתן לייצר פרגולות מלוחות אלומיניום ממוחזר. הנה עוד כמה דוגמאות למאפייני פרגולות מאלומיניום:

  • עמידות: פרגולות אלומיניום נחשבות לפתרון ההצללה העמיד ביותר. אלומיניום בניגוד להרבה חומרים אחרים אינו סופח מים ולכן אינו מתנפח, מחליד או נרקב. לוחות אלומיניום אינם דוהים עקב קרני השמש הלוהטות ובקיצור, מתאימים בדיוק לאקלים של ארץ ישראל.
  • יכולות כיפוף: ללוחות אלומיניום יכולות כיפוף גבוהות מאוד ולכן ניתן לייצר מהם סוגים וסגנונות שונים של פרגולות בהזמנה אישית על פי בקשת הלקוח.
  • אסתטיקה: יהיה מאוד קשה להתווכח על המראה האסתטי של לוחות אלומיניום. לוחות אלו מגיעים במגוון של טקסטורות וצבעים שונים ובאופן מיידי מעניקים לכל שטח או מבנה מראה מודרני חדשני.
  • תחזוקה: פרגולות העשויות אלומיניום אינן מצריכות תחזוקה על בסיס קבוע. את פרגולות האלומיניום צריך ומומלץ לתחזק אחת לשנה לפחות על מנת לוודא שהיא יציבה ומוכנה לכל עונה. את פרגולות האלומיניום אפשר לנקות בקלות באמצעות מים וסבון בלבד.

מאיזו חברה מזמינים פרגולת אלומיניום

הדבר החשוב ביותר טרם מזמינים פרגולת אלומיניום חדשה הוא לפנות אל השרות הנכון. ישנן חברות שתחום ההתמחות המסוים שלהן הוא ייצור פתרונות הצללה וגידור מלוחות אלומיניום והן המקצועיות ביותר בכל הנוגע לעיצוב בהזמנה אישית עבור לקוחות שונים. חברה ותיקה שמאחוריה פרויקטים רבים של פתרונות שונים מאלומיניום היא היחידה שיודעת בדיוק כיצד להתקין את הפרגולות הללו. פנייה לחברה בעלת ניסיון תבטיח את יציבות הפרגולה כך שתוכלו להסתובב תחתיה בבטיחות וחופשיות. חוץ מזה שהתקנה נכונה מסייעת לפרגולה לשמור על איכותה לזמן רב יותר.

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!