איך להתחיל עם בחורה ו"לסגור עסקה מוצלחת"?

יחסים

הגדרות טקסט

אולי הכותרת קצת מוזרה אז אסביר, כל מערכת יחסים באשר היא ואין זה כלל משנה אם מדובר על איך להתחיל עם בחורה או להקים עסק משותף, כל עוד לא נתייחס אל זה כאל סוג של עסקה לא נוכל להגיע למצב של WIN WIN וכמו שאומרים בעסקים " אתה מרוויח אז אני מרוויח ". אז אם כך מה זו עסקה מוצלחת?, מה המאפיינים שיעזרו לי להבין איך להתחיל עם בחורה?. על שאלות אלו ננסה לשפוך קצת אור במאמר הבא.

מה צריך על מנת לדעת איך להתחיל עם בחורה?

כמו בכל דבר יש צורך בהכנות, אנו צריכים להכין את עצמינו ולהתכונן רגע לפני שיוצאים לדרך כדי שנבין איך להתחיל עם בחורה. אז מה צריך כדי לצאת לדרך?

הבנה - עלינו להגיע להבנות, ראשית הבנות לגבי עצמינו, מי אנחנו, מה אנחנו מסוגלים ויכולים לו, כל עוד לא נכניס את עצמנו לפרופורציות אנו נרדוף אחרי תחנות רוח, כלומר נרצה להשיג את הבלתי מושג דבר שבסופו נותרים לבד.

שפה - מעבר לשפה המדוברת עלינו להכיר כי ישנה שפה נוספת, כאשר אנו לומדים איך להתחיל עם בחורה עלינו ללמוד לדבר בשפת הגוף המתאימה, שפה זו נשמעת ללא קול הרבה לפני שאנו פוצחים פה. מאוד חשוב לתת את הדעת לשפת הגוף שלנו מכיוון שאנו עלולים לומר דבר אחד ולשדר דבר מנוגד לחלוטין.

ציפיות - לכולנו יש ציפיות, אני אישית מעדיף להשאיר אותם בבית ולעטוף איתם כריות. אם ננסה ללמוד איך להתחיל עם בחורה כאשר רף הציפיות שלנו גבוה מידי או בלתי מושג סביר להניח כי כל מה שנקבל היא עוד אכזבה לאוסף. על כך יש להנמיך ציפיות או בכלל להשאירן מאחור, רק כך ההצלחה לא תאחר להגיע.

קצר וקולע - החשיבות באימוץ הגישה הזו של להיות מעניינים וענייניים כאחד תחסוך לכם ולאלו שאתם מתחילים איתם לא מעט עוגמת נפש ובזבוז זמן. אל תלכו סחור סחור, נסו לקרא בין השורות, כאשר אתם חושבים איך להתחיל עם בחורה ואתם ניגשים אליה, נסו להבין אם היא מעוניינת או לא, אל תהיו דביקים כי מהר מאוד תימאסו על זו שמן לכן והתדמית שלכם עלולה להיפגע.

לסיכומו של עניין

כל עוד אתם בתהליך של למידה וחקר איך להתחיל עם בחורה סביר להניח כי יהיו לכם לא מעט אכזבות וירידות במצב הרוח אולם כל עוד תבינו כי אחרי כל הכישלונות מגיעה הצלחה הרי שכל אכזבה בעצם היא שיעוד שילמד אתכם לפעם הבאה ויוביל אתכם להצלחה הנכספת. ולכן ככל שיהיו יותר כישלונות זה אומר שההצלחה תהיה גדולה יותר. וגם היחסים יהיו טובים ועמידים יותר לאורך זמן כל עוד תיקחו את הכישלונות ותהפכו אותם לשיעורים.

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!

אירועים קרובים