כלב, חתול, ליצן ואפילו חתן, ובלונים שמקשרים בניהם

אירועים

הגדרות טקסט

אירועים הם אלו שממלאים את חיינו בחוויות, לעתים נעימות ולעתים נעימות יותר. עיצוב בלונים לאירועים מאפשר לנו ליהנות מהאירוע שלנו אפילו יותר בכך שאנו מעצבים צורות, דמויות וזיכרונות.

כל אלו ועוד על ידי עיצוב בלונים לאירועים. אם בעבר הלא רחוק הכרנו בלונים שנתלו בשורה על חוט תפירה הרי שימים אלו עברו וכיום עיצוב ויצירת דמויות ואלמנטים מבלונים בין אם זה באירוע חגיגי, כנס או דוכן ביריד. נשאלת השאלה מה נדרש וצריך לעשות על מנת שדווקא העמדה באירוע שלכם והעיצוב בלונים לאירועים שלכם יבלטו על פני שאר הדברים.

אטרקציה, טרנד או סטנדרט מתבקש

כאמור כל אירוע מכיל טרנדים ואטרקציות שונות ומגוונות אולם אם אנו רוצים שדווקא עיצוב בלונים לאירועים יהיה זה שהאורחים ירצו ויעדיפו הרי שעלינו למתג את עמדת הבלונים שלנו באירוע. המיתוג בדומה לכל מיתוג אחר צריך להיות באופן כזה שהאורחים שיעברו על פניו יתעניינו וירצו להיות חלק ממנו. אנחנו מכירים את אותם בלונאים שמתבצרים במקום אחד ולפניהם משתרכים שורה ארוכה של אורחים שרוצים ליהנות מעיצוב בלונים לאירועים. לרוב מיתוג העמדה אינו מספיק ויש צורך לצאת אל הרחבה ולהגיש לאורחים את העיצובים שיצרנו. עיצוב בלונים לאירועים אינו דבר שניתן ליצרו בין רגע והוא אורך זמן, לא אחת מייצרים ומכינים מראש כמות של בלונים מעוצבים על מנת להפחית את הלחץ בעת האירוע עצמו. לעיצוב בלונים לאירועים יש יתרונות רבים, הראשון והבולט שביניהם הוא שתמיד בלון מעלה חיוך ונותן אווירה של שמחה. הצבעים מושכים את העין ויוצרים אצל החוגגים מצב רוח מרומם. מומלץ ליצור עיצובים מיוחדים שמושכים את העין ולמקמם על העמדה שלכם, כך שיעברו אורחים ויביטו בעיצוב בלונים לאירועים שלכם תיצרו אצלם את הרצון והצורך לרצות אתכם.

תפסתם מרובה, לא תפסתם או במילים אחרות תתאימו את עצמכם

או במילים אחרות "יותר מידי, לא טוב!" אם אתם מקימים עמדה ייעודית לעיצוב בלונים לאירועים קחו בחשבון שיש לה מטרה גדולה יותר מאשר לחלק בלונים המטרה היא ליצור את האווירה השמחה והמיוחדת שבלונים עושה. עיצוב בלונים לאירועים לא חייב להיות עמוס וגדוש מספיק ליצור עיצובם מדגמיים ולהציג אותם באופן בו הרושם יהיה ברור. גם כאשר האורחים על רחבת הריקודים מומלץ לא לחלק כמויות רבות אלא ליצור את האווירה הדרושה על ידי עיצוב בלונים לאירועים כגון כתרים, צמידים ודמויות. יש גם חשיבות לסוג העיצוב שאתם תציגו, דמויות ילדותיות לא יתאימו לחתונה בדיוק כמו שעיצובים אחרים צריכים להתאים לסוג האירוע. מומלץ לתכנן את הסגנון טרם סגירת העסקה על מנת שלא יתברר לכם כי העלויות אינן בהתאם לצפיות או לחילופין שלא תקבלו פחות ממה שצריך.

 

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!