כיצד נעצב את הברית/בריתה?

אירועים

הגדרות טקסט

אמנם הם רק נולדו הקטנטנים אך אין זה אומר שאנחנו צריכים להשקיע פחות. תמיד נוכל להראות להם את הפעם הראשונה שחגגנו להם יום הולדת עם החברים ובני המשפחה. ברית או בריתה הם אירועים המשמחים כל אחד. מה נפלא יותר מאפשר לקבל את פניהם של תינוק או תינוקת חדשים אל פני העולם הזה. אם אתם חושבים לחגוג את האירוע מיד אחרי הלידה וברצונכם לערוך אירוע קצת שובר שגרה ויוצא דופן, יכול להיות שעיצוב בבלונים הוא בדיוק מה שאתם צריכים.

עיצוב בבלונים הוא אינו קישוט כמו שבדרך כלל אנחנו רגילים לראות בהמון אירועים שונים. בדרך כלל באירועים מהסוג הזה ישנם בלונים בצבעים בהירים המתאימים כביכול לתינוקות. אם זו תינוקת נראה בלונים ורודים ואם זה תינוק אז הבלונים יהיו בצבע תכלת. ובכן, עיצוב בבלונים הוא משהו אחר לחלוטין ואין לו שום קשר לדקורציה באמצעות בלונים ממנה מייצרים זרים או כל אובייקט אחר. עיצוב באמצעות בלונים בלבד משנה את חוקי המשחק ומיד נבין מדוע.

עיצוב בבלונים - מה זה?

הדבר הראשון שחשוב לדעת על עיצוב בלונים הוא שעיצוב כזה הוא עיצוב של ממש ועומד בפני עצמו. מי שאחראי על העיצוב של החלל הם כמובן אמני הבלונים אשר באמתחתם ניסיון רב של עיצוב לאירועים שונים. הנה המאפיינים של עיצוב מהסוג הזה:

  • בחירת נושא: הנושא כמובן יתאים אל הגיל ואל הנושא אותו יבחר מי שעורך את האירוע. מאחר והאירוע הוא ברית או בריתה, החלל יהיה מעוצב באלמנטים הקשורים להולדת התינוק. האמן יעצב מוצצים, חיתולים וכל אלמנט אחר הקשור להולדת התינוק. כמובן שזה לא חייב להיות הנושא וניתן לבחור כל העולה על דעתכם.
  • חיבור לשאר האלמנטים: כל האלמנטים הקיימים בחלל מבעוד מועד כגון הכיסאות, בר המשקאות והשולחנות ייקחו חלק בעיצוב. אמן הבלונים ישלב אותם כך שייראו כחלק אינטגרלי מן העיצוב הכללי.
  • הפעלה: חלק מאמני הבלונים השונים מעבירים הפעלות וסדנאות כחלק מהשרות שלהם. את הילדים המגיעים אל הברית תוכלו להעסיק כך שאמן ילמד אותם כיצד לעצב אלמנטים בסיסיים שונים. אפשר לשתף פעולה גם עם ההורים כך יוצרים גיבוש ושיתוף פעולה בין האורחים.

למי זה מתאים

אמני בלונים הם לא עוד מנפחי בלונים רגילים. אמנים אלו עברו סדנאות והכשרות רבות כך שהם יודעים לייצר מגוון עצום של אלמנטים המתאימים לנושאים שונים. עיצוב בלונים מתאים לכל הגילאים ללא יוצא מן הכלל. אמן או אמנית בלונים מוכשרים ידעו בדיוק כיצד להתאים את עיצוב החלל כמו את ההפעלה אל הגיל הממוצע של האורחים. עיצוב בבלונים מתאים לכל סוגי האירועים באשר הם. ניתן לעצב מסיבות של רווקים ורווקות, אירועי חברה הכוללים הפעלות המייצרות גיבוש חברתי, השקות מוצרים שונים, מסיבות יום הולדת והאמת, כל אירוע שתרצו לערוך ולחגוג. אם בא לכם לחשוב קצת מחוץ לקופסה ולערוך אירוע בלתי שגרתי, עיצוב בבלונים הוא הבחירה בשבילכם.

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!