החשיבות של תדלוק לגנרטורים

ציוד לעסקים

הגדרות טקסט

גנרטורים ללא ספק שינו את אורח חיינו, החל ממענה לצורך באספקת החשמל בפיקניק משפחתי ועד להבטחת רציפות חשמלית למתקנים חשובים ומיצי חיים כגון בתי חולים, חדרי ניתוח ועוד. יש לא מעט סוגים של גנרטורים כאשר כל אחת מותאם לשימוש שונה וכך גם לגבי תדלוק לגנרטורים שגם הוא שונה בין הגנרטורים, חלקם מתודלקים על ידי בנזין, אחרים על ידי סולר ויש כאלו הפועלים על סולר ירוק. כאשר יש לכם צתקן המגובה מבחינת אספקת החשמל בגנרטור חירום מאוד חשוב להקפיד על ביצוע טיפולים שוטפים לגנרטור מכיוון שלא רק תדלוק לגנרטורים חשוב אלה גם להבטיח שהגנרטור יפעל בעת הצורך ובזמן חירום, זאת ניתן לעשות על ידי שמירה על תחזוקה ובקרה שוטפת לגנרטורים שלכם מעבר לתדלוק עצמו.

 

מי צריך תדלוק לגנרטורים ומתי?

כאמור יש לא מעט צרכני חשמל, חלק מהצרכנים הללו הם חייבים להיות עם רציפות חשמלית ללא הפסקה שכן הפסקה משולה לאסון ואולי עלולה לעלות בחיי אדם. כיום מוסדות חינוך, בתי חולים, מתקני בטחון, בניני מגורים כולם חייבים להחזיק גנרטור חירום על מנת לספק חשמל במקרה של הפסקת חשמל, כל אחד ואחד מהצרכנים הללו חייב תדלוק לגנרטורים באופן שוטף, גם אם אין שימוש בגנרטור בעת הטיפול התקופתי יש לבדוק את תקינות הסולר על מנת שלא יתיישן או יצבור נוזלים עקב אידוי. תדלוק לגנרטורים מתבצע על ידי חברה שיש לה רישיון לאספקת הסולר. הצרכנים של סולר לגנרטורים מגוונים מאוד, לא תמיד זה יהי בית חולים או בניין מגורים, לא אחת יהיה זה מפעל שבחר להתקין גנרטור על מנת להבטיח עבודה רצופה וללא מעצורים גם אם יהיו בעיות חשמל, חשוב שביצוע תדלוק גנרטורים יהיה מקצועי ויתן מענה בכל מקום, בכל זמן ויתגבר על כל מכשול של נגישות, גם אם יש צורך של תדלוק לגנרטורים בשטח.

 

החשיבות בבחירת חברה אמינה לצורך תדלוק לגנרטורים

תדלוק לגנרטורים אינו דבר שיש להקל בו ראש במיוחד אם מדברים ל גנרטור שמותקן במקום מציל חיים כמו חדר ניתוח או בית חולים. כאשר אתם בוחרים חברה שתספק לכם תדלוק לגנרטורים כדאי שתוודאו מה היכולת שלהם לתת לכם מענה, תעשו זאת על ידי כך שתבדקו אם אותה חברת תדלוק מכירה את סוג הגנרטור שלכם, יש לה יכולת להגיע עד למיכל התדלוק עם המיכלית שלהם או עם צינור ארוך מספיק ומה רמת הזמינות שלהם. צריך גם לקחת בחשבון את תדירות התדלוק שלכם, ככל שיש לכם תדירות גבוהה יותר כך תצטרכו חברת תדלוק שתיתן לכם מענה זמין יותר. יחד עם זאת לא תמיד ניתן לדעת מראש כמה סולר תצטרכו לכן מומלץ שתתאמו עם החברה המתדלקת שתגיע אליכם לצורך תדלוק לגנרטורים גם אם לא הגעתם לריקון מלא, הכוונה היא שלא תחכו לרגע האחרון אלא תקדימו את אספקת הסולר. ככה תמיד תשמרו על הרציפות של אספקת החשמל למתקן שלכם. מעבר לפעולת התדלוק יש גם את נושא התחזוקה, מאוד חשוב לוודא שאתם מבצעים תחזוקה שוטפת למתקן על מנת לשמר אותו ולהיות בטוחים כי בשעת הצורך הוא באמת יעבוד.

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!