אל תתפשרו על תיקון מסך מקבוק אצל מקצוענים

ציוד לעסקים

הגדרות טקסט

רזולוציה הינה כמות הנקודות לרוחב ולאורך של המסך, וככל שרמת הרזולוציה גבוהה יותר, כך החדות של המסך גבוהה וברורה יותר. חשוב מאוד שרזולוציית המסך שלכם תהיי גבוהה, גם כדי שתוכלו לראות בחדות גבוהה יותר, וגם בשביל האיכות והמהירות. ככל שלמחשב מקבוק יש רזולוציית מסך נמוכה, האיכות שלו ירודה יותר. לעיתים נדרש תיקון מסך מקבוק עקב שבר או ירידה בחדות המסך. חשוב להגיע אל מעבדת שירות מקצועית על מנת שמסך שיוחלף לכם יתאים מבחינת הנתונים הטכניים שלו כגון גודל ורזולוציה. הרזולוציות של מחשבי מקבוק שונות בין הדגמים ותלויות בגודל המסך וסוגו. הדבר בא לידי ביטוי ברזולוציה שונה, בצבעים שונים, צפיפות נקודות שונה, חדות שונה ואיכות שונה המשתנה ממחשב למחשב. 

בעיות נפוצות הפוגעות במסך המקבוק שלכם:

אמנם מחשבי מקבוק נחשבים לאיכותיים ביותר אך גם להם יש נקודות תורפה בדיוק כמו לכל מחשב נייד אחר, אחת מהן והנפוצה ביותר היא ללא ספק המסך. לא אחת אנו נדרשים לבצע תיקון מסך מקבוק עקב נזק כזה או אחר. לפניכם הנזקים למסך המוכרים והנפוצים יותר:

שבר במסך - נגרם על ידי סגירה של המחשב עם חפץ בפנים, כמו עט, עכבר, מחברת, וכדומה, נפילה לרצפה בלי כוונה, ישיבה על המחשב בטעות כל אלו ועוד גורמים לניפוץ המסך שלאחר מיכן תצטרכו תיקון מסך מקבוק או כל מותג אחר. 

כתמים בצבעים או פסים על המסך -  כתמים כחולים סגולים ושחורים על המסך או וקווים בצבעים, כל אלו הם סימנים שהמסך נשבר או שהכבל המחבר גוף המחשב למסך התקלקל מסיבה כל שהיא. תצטרכו להגיע אל מעבדת שירות מקצועית המתמחה בתיקון מסך מקבוק על מנת להחליף את המסך.

 

אלו רק 2 דוגמאות מני רבות לנזקים שיחייבו אתכם לבצע תיקון מסך מקבוק עקב בעיות אלו, יש גם תקלות בהם המסך מתחיל לאט לאט להפסיק לתפקד. זו תקלה המגיעה בשלבים, כל פעם משהו אחר יפסיק לעבוד. פעם אחת יפסיק לעבוד המסך עצמו ויכבה, פעם אחרת המחשב יתחיל לעשות רעשים, המסך יצא מהמקום.

בכדי לבצע תיקון מסך מקבוק, תצטרכו לפנות לבעל מקצוע. מכיוון שזהו מחשב נייד המחייב ידע וניסיון.

 

מדוע מומלץ לתקן מסך מקבוק מאשר לקנות מחשב חדש?

תיקון מסך מקבוק תחזיר את המחשב למצבו הרגיל שהיה לפני מבלי לפגוע במידע בתוכו - כשמחליפים מחשב העלויות שונות וגבוהות בהרבה, בנוסף צריך להעביר את המידע וזוהי פעולה מסובכת ואם כבר ניתן לוותר על פעולה זו עשו זאת. תיקון מסך מקבוק צריכה להתבצע במעבדת שירות מקצועית המבינה מכירה מחשבי מקינטוש. רק כך תבטיחו לעצמכם תוצאה איכותית והמשך שימוש במחשב לטווח ארוך.

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!