הסעות עובדים פתרון לכל מקום על המפה

ניהול העסק

הגדרות טקסט

לא מעט מקומות עבודה מאפשרים שירות הסעות עובדים למקום העבודה על ידי אוטובוסים, מיניבוסים, או כלי רכב המאפשרים הסעת יותר מעובד אחד על מקום העבודה. ניתן לראות את הדבר בא לידי ביטוי במקומות בהם התחבורה הציבורית לא מגיע או מגיע בתדירות נמוכה אם בכלל, כך למשל לא מעט מקומות עבודה כגון מפעלים בדרום הארץ בהם אין תחבורה ציבורית נגישה יש שימוש מרחב בשירותי הסעות עובדים. ויש לא מעט יתרונות מעבר למתן אפשרות הגעה של עובדים במקום העבודה במקומות מרוחקים אחד היתרונות הוא הבטחת רצף העבודה של העובדים. בפועל ניתן לחלק את העובדים שמגיעים למקום העבודה לשלוש קבוצות עיקריות:

עובדים המגיעים ברכב פרטי (הגעה עצמאית לעבודה).

עובדים המגיעים עם רכב חברה (רכב מושכר או ליסינג).

עובדים המשתמשים בשירותי הסעות עובדים למקום העבודה.

מסיבות רבות ומגוונות בשנים האחרונות החלו להשתמש בשירותי הסעות עובדים ולהעדיף שיטה זו על פני הגעה עצמית או עם רכבי חברה למקום העבודה הסיבה העיקרית היא ששימוש בהסעות עובדים בצורה מאורגנת מאפשרת בקרה ושליטה על הגעת העובדים בזמן ללא תקלות או איחורים הדבר חשוב בעיקר כאשר מקום העבודה עובד בשיטת המשמרות.

 

אופן ביצוע הסעות עובדים למקומות העבודה

הדרך בה העובדים מגיעים למקום העבודה היא די ברורה נעשה שימוש בכלי רכב המתאים לכמות הנושאים בכל פעם לעיתים זה יהיה אוטובוס לעיתים זה יהיה מיניבוס ולפעמים מוניות. בין החברה המאפשרת שירותי הסעות עובדים לבין המפעל או בית העסק נחתם הסכם.  ההסכם מכיל את השירותים הנדרשים על ידי חברת הסעות חשוב להקפיד על חתימה של הסכם הסעות עובדים המתאים לדרישות של אותו בית עסק / מפעל מומלץ גם לוודא שהוכח בהסכם סעיף העונה על בעיה של אי זמינות רכבים בשל תקלות כאלו ואחרות כגון תקלה ברכב מכנית או כל דבר דומה לזה.

 

תכנון ובחירת חברה לביצוע הסעות עובדים

על מנת לבחור  בצורה נכונה את החברה אשר תיתן שירותי הסעות עובדים חשוב להגדיר ולהציג מראש מה הדרישות בין הדרישות יש לציין את כמות הנוסעים את השעות בהם העובדים צריכים להגיע למקום העבודה את האופן בו היא נותנת יתרון במקרים של בעיות טכניות בעיות שוטפות כגון טיפולים פקקים עיכובים וכדומה החשיבות להציג את כל הדרישות היא זו שתקבע עם השירות של חברת ההסעות יהיה איכותי הוא מתאים לכם. בחירת הרכב השרשרת לביצוע הסעות עובדים חשובה לא פחות הוא צריכה להתאים מצד אחד לכמות הנוסעים מצד שני בזמן הנסיעה הסיבה היא שאם הנסיעה ארוכה הרכב צריך להיות נוח מספיק לנושאים בו ניתן לבחור בין אוטובוסים המחיר המאפשרים הסעת 54 נוסעים / 24 נוסעים / או מיניבוס של 10 / 15 מקומות ישיבה.