יצירת חווית צפייה עם חיפוי טלויזיה

עיצוב פנים

הגדרות טקסט

משחקי כדורגל ידועים בתכונתם ליצור ולהדק קשרים בין חברים ומשפחה, במיוחד כאשר אתם צופים במשחקים אצלכם בבית. אולם לא תמיד אפשר ולא תמיד יש מקום בתוך הבית לארח חברים ובמיוחד שמשחק הכדורגל בשיאו. אחד הפתרונות הוא להוציא את מסך הטלוויזיה החוצה ולהתקינו עם חיפוי טלוויזיה על הקיר בחלל המרפסת או החצר.

היום הרבה יותר קל לעשות זאת מאשר בעבר, כיום מסך טלוויזיה סטנדרטי לא שוקל יותר מידי וניתן די בקלות לגלול אותו החוצה על שולחן נייד או לחילופין לבחור ולתלות אותו עם חיפוי טלוויזיה הוא מוגן מין, אבק וכדומה. מה גם שמחירי המסכים ירדו בצורה משמעותית ורכישת מסך טלוויזיה נוסף לטובת חדר בבית או לחצר כבר לא נחשבת להוצאה כבדה ואנו מגלים כי צפייה במשחק כדורגל מחוץ לבית כלומר בחצר או במרפסת היא מהנה עוד יותר מכיוון שיש מקום וניתן ליהנות בכיף.

היתרונות שבשימוש עם חיפוי טלוויזיה

כאמור יש יתרונות רבים להתקנת מסך בתוך חיפוי טלוויזיה, היתרונות באים לידי ביטוי בכך שאנו לא צריכים לחשוש מנזקים או כל פגיעה אחרת במסך שלנו. רבים יטעו לחשוב כי חיפוי טלוויזיה הינו מארז חיצוני שלתוכו מכניסים מסך, איך הדברים כלל. חיפוי טלוויזיה איכותי ומקצועי מכיל אלמנטים רבים שמטרתם לשמור על המסך שלנו. לפניכם היתרונות של חיפוי טלוויזיה איכותי:

עמידות - עמידות היא מילת המפתח, אין הכוונה לעמידות בפני גנבים או שבר אלא הכוונה היא שחיפוי טלוויזיה עמיד בתנאי מזג אוויר שונים ובכלל עמיד לשימוש בתנאי חוץ. על כן התקנת חיפוי טלוויזיה מחוץ לבית תיעשה ללא חשש. עמידות זו מגדרת בתקן IP65

הגנה מרטיבות - חיפוי טלוויזיה חייב להיות אטום למים או נכן יותר לומר מוגן בפני חדירת מים, גשם לחות וכדומה.

הגנה מאבק - המתקן חובק את מסך הטלוויזיה, הכוונה היא שהמסך שלנו מותקן בתוך קופסה שמונעת מעבר אבק מהחוץ אל פנים המתקן, כאשר אין אבק המסך נשאר נקי ומאפשר צפייה ללא בעיות או הפרעות.

הגנה בפני התחממות - מטבע הדברים מסך שנמצא מחוץ לבית וחשוף לתנאי מזג האוויר עלול לא אחת להתחמם. בתוך חיפוי טלוויזיה איכותי יש בקר טמפרטורה שמוודא כי הטמפרטורה הפנימית נשארת אחידה, הבקרה מאפשרת החדרת אוויר מבחוץ והוצאת אוויר החוצה בצורה אוטומטית לגמרי.

התאמה מושלמת - המתקנים מגיעים עם אפשרות למידות שונות של מסכים ולשיטות שונות של התקנה.

ממי לקנות חיפוי טלוויזיה?

את רכישת חיפוי טלוויזיה יש לעשות במקום מוכר מסיבות רבות, אולם הבולטת שבהן היא העובדה שחשוב שהמתקן יהיה איכותי, יהיה מאוד לא נעים לגלות כי המאווררים לא פעלו או שמים כן חדרו פנימה, הנזק למסך יכול להיות חמור מאוד עד כדי הרס מוחלט. לכך רכישת חיפוי טלוויזיה חייב להיות ממקום שנותן אחריות ושירות מלאים.

למידע נוסף על חיפויים לטלויזיה ומוצרים מתאימים >>

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!