תליית המסך על מעמד יוקרתי

עיצוב פנים

הגדרות טקסט

ענף האודיו-ווידאו של היום הוא בעל השפעה גדולה בהרבה מבעבר. כיום, בעקבות הקדמה הטכנולוגית, למתקני תלייה למסכי הטלוויזיה שלנו ישנם יתרונות שלפני שנים רבות פשוט לא התאפשרו לנו. אם בעבר המסך היה מוצב על שולחן או על שידת טלוויזיה, הוא לא יכל להעניק לנו את האפשרות לשלוט בזווית הנוחה ביותר עבורנו לצפייה. בעבר(הרחוק) מסכים היו מכשירים מאוד מסיביים וככל שהמסך היה בעל אינץ' גבוה יותר, כך הוא היה כבד יותר.

כיום מסכי הטלוויזיה אינם מיוצרים בצורה מסורבלת אלא מעניקים איכות צפייה בטכנולוגיות מתוחכמות שכמובן מותקנות בתוך מסכים שטוחים. מסכים אלו שוקלים הרבה פחות מהמסכים של פעם. בין טכנולוגיות השידור השונות נמצא את מסך הפלזמה, מסכי LCD, מסכים המשדרים בטכנולוגיית 4K והיד עוד נטויה. בשורות הבאות אספר לכם כיצד מעמד טלוויזיה אחד יכול להשפיע על חלל שלם ובנוסף, להעניק יתרונות חדשים. כל מי שמעוניין לבצע רענון קטן בחלל הביתי שלו, המעמד המדובר יכול להיות הפתרון אותו אתם מחפשים.

עמוד נירוסטה

עמודי נירוסטה הם אחד החידושים הפופולריים ביותר בענף האודיו-ווידאו  ונחשב למועדף בקרב מעצבי פנים ואדריכלים. לעמודי נירוסטה יתרונות רבים שישפיעו על החלל הביתי. עמוד נירוסטה מיוצר בוורסיות שונות והנה כמה דוגמאות:

  • עמודי נירוסטה רצפתיים: עמוד נירוסטה רצפתי מקובע לרצפה. המסך תלוי בגובה הצפייה הנכון כאשר יושבים אל מול המסך. עמוד הנירוסטה מאפשר למסך לנוע בזווית של 360  מעלות ולכן ניתן לצפות בו מכל זווית שבה תבחרו בחלל החדר.
  • עמודי נירוסטה תקרתיים: ישנם מסכי טלוויזיה אותם תולים על עמוד נירוסטה המותקן בתקרה. מסך תלוי מתאים במיוחד למקומות בהם ישנה תעבורה גדולה של אנשים כמו בנקים, דואר ואף מקומות בילוי כמו מסעדות וברים. מסך הטלוויזיה יכול להסתובב בזווית של 360 מעלות כך שזוויתו תתאים למרב האנשים.
  • עמודי נירוסטה לכל האורך: ישנם עמודי נירוסטה המותקנים בין הרצפה לתקרה לכל האורך כך שעם עמודים כאלו ניתן לשלוט לא רק בזווית אלא גם בגובה הצפייה הרצוי.
  • עמודי נירוסטה בהזמנה אישית: את עמודי הנירוסטה ניתן לקבל בהזמנה אישית ולפי האורך והגובה הרצוי. ישנם עמודי נירוסטה המותקנים בתוך רהיט מיוחד וגם עמודים ניידים.

יתרונות

לעמודי נירוסטה יתרונות מצוינים. ראשית, עמוד הנירוסטה אסתטי במיוחד ומעניק לכל חלל מראה יוקרתי ומודרני באופן מיידי. זוהי הסיבה בגללה מעצבי הפנים בוחרים דווקא במתקן כזה. בנוסף, נירוסטה(פלדת אל-חלד) היא חומר עמיד במיוחד, היא אינה מושפעת ממים או ממזיקים אחרים ושומרת על המראה שלה לאורך זמן. את עמודי הנירוסטה אין צורך לתחזק על בסיס קבוע במידה וההתקנה בוצעה על ידי חברה מקצועית שהתקינה את העמוד כראוי. על מנת לנקות את עמוד הנירוסטה משתמשים בספריי לניקוי מראות ותוך שניות עמוד הנירוסטה חוזר להבריק. עמוד נירוסטה ישפיע על עיצוב החלל ויעניק לכם נוחות שלא חשתם מעולם.

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!