פתרונות קרוי מעוצבים במיוחד עבורכם

פרגולות

הגדרות טקסט

ישנם סוגים רבים של סוככים וגגונים, אך מהי המטרה העיקרית עבורה נרצה להתקין גגון או סוכך בביתנו. האם ההתקנה היא לשם האסתטיקה או שיש לגגון תפקידים נוספים וממלא אחר פונקציות חשובות אחרות. ניתן להתקין סוככים וגגונים במקומות שונים מחוץ לבית. ישנם סוככים מיוחדים למרפסת, סוככים עבור החצר האחורית שלנו, סוככים לחנויות ומסעדות ובעצם קיימים פתרונות קרוי שונים לכל מבנה ומבנה.

פתרונות הקרוי השונים בין אם לחברות או לבתים פרטיים מגיעים במגוון רחב של חומרים, צבעים וגדלים שונים. מטרת הקרוי היא לא לשם האסתטיקה בלבד למרות שפתרונות הקרוי בהחלט מעוצבים ואלגנטיים. בין אם אלו סוככים, גגונים או מרקיזות, תפקידם להגן עלינו ועל ביתנו מפני פגעי מזג האוויר השונים. בשורות הבאות אפרט על פתרונות קרוי שונים.

סוגים שונים של קרוי

אם יש כל כך הרבה סוגים של סוככים וגגונים, איך נדע מה לבחור ומה בעצם תפקידו של כל פתרון קרוי ולאיזה מיקום בבית הוא הכי מתאים.

סוככים -
אז כמו שציינתי מקודם, ישנם סוגים שונים של סוככים. יש סוכך שהוא בעצם מסך שתלוי על ידי כבלים ומשמש בתור וילון, ומצוין עבור פתחים רחבים, מגן מפני רוח ושמש. ישנם סוככים חשמליים בעלי זרועות הנפתחות בעזרת שלט רחוק, מגיעים בשלל גוונים של בדים וניתנים להזמנה באורך המבוקש.

מרקיזות -
המרקיזה היא בעצם סוג של סוכך קלאסי, היא בנויה מזרועות הנפתחות בצורת מניפה ומעניקה מראה רטרו ישן לכל אלו שפחות מתחברים לעיצוב מודרני ואוהבים עיצוב בסגנון אולד פאשן. המרקיזה יכולה להגיע בגדלים שונים, צבעים ובדים מגוונים.

גגונים -
גגונים ניתן להתקין בכניסה לבית, בדלת האחורית, בחצר או מעל לחלונות. הגגונים מטרתם למנוע חדירה של גשם דרך החלונות, הדלתות ובנוסף גם להגן עליהם מפני נזקי מזג האוויר. ישנם גגונים הניתנים להתקנה בקלות, הם עשויים מפלסטיק אקרילי המגן מפני קרני ה - UV של השמש והמסגרת שלהם עשויה מאלומיניום שהוא חומר עמיד המחזיק לאורך זמן. ישנם גגונים המגיעים עם מרזב מובנה וכמובן שמגוון הצבעים הוא רחב מאוד. כיוון שהגגונים עשויים מלוחות אקריליים אז פשוט מאוד לנקות אותם. מידות הגגון משתנות בהתאם לצורך.

איזה קרוי אנחנו צריכים

אז שלב ראשון בדרך להזמנת פתרון קרוי עבור הבית או המשרד שלנו, נבין היכן נרצה למקם את הסוכך או הגגון, נחליט אם נרצה שיהיה בעל מנוע חשמלי או ידני ובאיזה סגנון היינו רוצים לקבל אותו. ישנם שרותי פתרונות הצללה רבים וכמובן שנרצה לקבל את השרות הטוב ביותר. למרות שהתקנת סוככים וגגונים אינה אמורה להיות מסובכת, נרצה לפנות אל חברה שתספק לנו התקנה טובה ומוצר תקני. נרצה שהחומר ממנו מורכב הגגון או הסוכך יהיה איכותי, יממש את המטרה שלו ויחזיק זמן רב. כאשר תולים משהו באוויר הוא חייב להיות מותקן בצורה הטובה והחזקה ביותר לכן חשוב מאוד שהחברה תספק מתקין מקצועי ומוסמך בעל ידע רב בהתקנת פתרונות קרוי.

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!