מהם היתרונות של פרגולות אלומיניום

פרגולות

הגדרות טקסט

פרגולות מציעות פתרון הצללה מסוגנן ואסתטי שצובר יותר ויותר פופולריות בשנים האחרונות. פתרונות הצללה אלו יעילים במיוחד עבור ארצות בהן האקלים הוא חם מאוד ואזורים ושטחים רבים זקוקים לפתרון הצללה איכותי ועמיד. אלומיניום הוא אחד החומרים המוצלחים ביותר עקב מאפייניו המתאימים דווקא לאזורים אקלים אלו ולכן הוא צובר תאוצה רבה.

אמנם פתרון הצללה מטרתו הוא להגן עלינו מקרני השמש החמות אך אלומיניום יעיל גם בחורף, כאשר מייצר הגנה איכותית המאפשרת ישיבה תחת הפרגולה במהלך השנה כולה אין זה משנה איזה מזג אוויר יש בחוץ. פרגולות עץ היו בעבר פתרון ההצללה הפופולרי ביותר כאשר העניקו מראה המתחבר לטבע בכל מקום בו הן הותקנו. לוחות האלומיניום הצליחו לעלות על איכויות לוחות העץ כיוון שהם יותר עמידים ובעלי מאפיינים נוספים המאפשרים ליצרנים וורסטיליות ודינמיקה רבה בעיצוב הפרגולות השונות. פרגולות העשויות מלוחות אלומיניום ניתן להתקין בכל שטח באשר הוא אין זה משנה אם הוא משופע, מישורי או אחר. אלומיניום מתאים את עצמו ומסתגל לכל מקום.

מה אלומיניום מסוגל לעשות

פרגולות אלומיניום מיוצרות בכל מיני סוגים כמו פרגולות על עמודים, פרגולות תלויות והכי חשוב, ניתן לעצב אותן בסגנונות רבים ושונים. הנה מאפייני האלומיניום:

  • משקל וגמישות: לוחות אלומיניום אינם שוקלים הרבה בהשוואה ללוחות עץ או או ברזל מה שהופך אותם יעילים הרבה יותר לבנייה. בנוסף, לאלומיניום יכולות כיפוף גבוהות. עובדה זו היא המאפשרת למתכננים לעצב פרגולות אלומיניום בהזמנה אישית עבור כל שטח ושטח בין אם הוא פרטי או ציבורי.
  • עמידות: לוחות אלומיניום בניגוד ללוחות עץ אינם מתבלים. אלומיניום אינו סופח מים ולכן הוא אינו מתנפח, מחליד או נרקב בניגוד לברזל העלול לייצר קורוזיה ועץ שעלול להתנפח וכתוצאה מכך יתחיל לייצר ריקבון.
  • התקנה וייצור: ייצור פרגולות אלומיניום הוא פשוט ומהיר יותר מייצור פרגולות מחומרים אחרים. יכולות הכיפוף של האלומיניום הן שמאפשרות את העיצובים המהירים והשונים. בנוסף, התקנת פרגולת אלומיניום היא מהירה גם כן ואינה מצריכה הכנה מוקדמת טרם יום ההתקנה.
  • חוזק: ללוחות אלומיניום חוזק מבני יוצא דופן בהשוואה לחומרים אחרים מהם מייצרים פתרונות הצללה שונים.
  • אסתטיקה: על האסתטיקה של פרגולות אלומיניום קשה מאוד להתווכח. פרגולת אלומיניום שתעוצב בהזמנה אישית תעניק באופן מיידי לכל שטח ושטח מראה מודרני, חדשני ויוקרתי. ניתן להתאים את עיצוב הפרגולה בהתאמה מיוחדת לכל מבנה או שטח.

פרגולות יפות ואיכותיות

לכל מי שמעוניין להתקין בחצר הבית, בשטח פרטי או בכל שטח אחר פרגולה שלא רק תעניק אסתטיקה בלתי מתפשרת אלא, תחזיק מעמד ותשמור על המראה שלה לאורך שנים, פרגולת אלומיניום היא ללא ספק פתרון ההצללה המוצלח והמשתלם ביותר. פנו לחברה המתמחה בענף ההצללה והגידור לייעוץ והכוונה בבחירת הדגם המתאים ביותר לסגנון העיצובי של השטח שלכם. פרגולת אלומיניום תעניק לכם הצללה איכותית בימי הקיץ והגנה בימי החורף וכמובן, תעניק לחצר שלכם סגנון עיצובי משובח.

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!