פרגולה מעוצבת לחצר

פרגולות

הגדרות טקסט

בשנים האחרונות פרגולות אלומיניום הולכות וצוברות תאוצה הרבה מבעבר. פרגולה מעניקה לחצר ולכל שטח פרטי הזקוק להצללה הרבה מעבר להצללה טובה. התקנת פרגולה הופכת את השטח למעין חדר אינטימי הנמצא בשטח חיצוני, ניתן לערוך אירועים שונים ומפגשים משפחתיים תחת הפרגולה ולנצל את ימי הקיץ(או החורף) במלואם. כיום ניתן לעצב פרגולות בהזמנה אישית בהתאם לסגנון המבוקש על פי כל לקוח ולקוחה.

ישנם המון סגנונות וסוגים של פרגולות וכאשר הן מיוצרות מלוחות אלומיניום היתרונות גדלים. לא מכל סוג של חומר ניתן לייצר בקלות כל כך הרבה סגנונות. לאלומיניום ישנן איכויות העולות על חומרים אחרים מהם מייצרים פרגולות בכמה רמות. לפני שמזמינים פתרון הצללה חדש, כדאי מאוד להבין ולברר איזה מבין הפתרונות יהיה היעיל ביותר מבחינות שונות. איזו פרגולה תוכל להיות גם יציבה וגם איכותית, אסתטית ומשתלמת כלכלית לאורך זמן. פתרונות הצללה ופרגולות בפרט מייצרים מחומרים שונים כגון עץ, פיברגלאס, ברזל, אלומיניום ועוד. כל חומר מתנהג באופן אחר תחת תנאי אקלים שונים ועלנו להבין את המשמעות של בחירת החומר לייצור הפרגולה שנבחר.

אלומיניום ומאפייניו הטובים!

כאשר מדובר בהזמנת פרגולות אלומיניום צריך להבין שישנם כמה סוגים אותם ניתן לעצב בכל מיני סגנונות. בין הסוגים השונים נמצא פרגולות תלויות, פרגולות על עמודים וגם את הדור החדש שהן פרגולות אלומיניום חשמליות. אם כך, מה הופך פרגולות אלומיניום לכל כך פופולריות, הנה מאפייניהן:

  • עמידות: ללוחות אלומיניום ישנה יכולות עמידות מהגבוהות ביותר מה שהופך אותם למוצלחים במיוחד כאשר מדובר בתנאי מזג אוויר שונים. אלומיניום אינו מחליד כתוצאה ממי גשם ואינו דוהה עקב קרני השמש החמות. החומר עמיד בפני מזיקים וממסים שונים באופן מוחלט.
  • גמישות: ללוחות אלומיניום יכולות כיפוף גבוהות במיוחד. יכולות הכיפוף מאפשרות למתכננים וליצרנים לעצב מלוחות האלומיניום סוגים שונים ורבים של סגנונות לבתים, מרפסות, שטחים עסקיים וציבוריים.
  • משקל: בהשוואה ללוחות אחרים, לוחות אלומיניום הם קלי משקל מה שהופך את הפרגולה ליציבה וחזקה. בנוסף, התקנת הפרגולה אינה מצריכה הכנה מיוחדת ונעשית באופן מהיר, פשוט ויעיל.
  • תחזוקה: אלומיניום הוא חומר שאינו מצריך תחזוקה על בסיס קבוע. את האלומיניום ניתן לנקות באמצעות מים וסבון. את הפרגולה מומלץ לבדוק אחת לשנה על מנת לוודא את תקינותה ויציבותה.
  • אסתטיקה: לוחות אלומיניום מיוצרים בגוונים שונים והמראה שלהם יפיפה ותמיד מושך את העין. פרגולות אלומיניום באופן מיידי מעניקות לכל שטח ושטח מראה חדשני ומסוגנן.

הזמינו מהמקצוענים

ישנן חברות מסוימות שמתמחות בפתרונות הצללה וגידור מאלומיניום באופן ספציפי. חברה ותיקה תייעץ לכם לגבי הסגנון המתאים והיפה ביותר עבור השטח בו תרצו להתקין את הפרגולה החדשה שלכם. בנוסף, התקנה של פרגולה מוכרחה להתבצע באופן מקצועי, זו הדרך היחידה להבטיח את הביטחון שלכם כמו גם את איכות הפרגולה לאורך זמן. אם החלטתם שאתם מעוניינים בפתרון הצללה חדש, פרגולת אלומיניום היא זו שתשרת אתכם באופן הטוב ביותר בכל קנה מידה.

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!