הכותרות המובילות במדור מוצרי חשמל

מעלית מרהיט היא אחד החידושים המסעירים ביותר בענף האודיו-וידאו. אם מעולם לא שמעתם על המצאה זו ואתם מעוניינים לתלות את מסך הטלוויזיה שלכם או לשנות את מיקומו, אולי תקבלו השראה חדשה. חידוש זה נוצר תוך התפתחותה של הטכנולוגיה בשנים האחרונות המציעה מגוון יתרונות חדש. בעבר מסכי הטלוויזיה היו שוקלים המון ובעלי גוף גדול ומסורבל.

סולר לגנרטורים הינו דלק, שמניע את הגנרטור על ידי בנזין, ולגרום לו לעבוד ולהפיק חשמל במשך שעות רצופות. הוא יפיק זרם חשמלי ברמה גבוהה והנוזל יספיק לכמות המוצרכת. סולר לגנרטורים נמצא בתוך גנרטור שאיתו תיווצר התוצאה של הפקת החשמל. הסולר והגנרטור יצילו אותנו מפני מצבים שבהם לא יהיה לנו חשמל, גם אם זה במצב בו אספקת החשמל אינה יציבה, וגם נמוכה. כל סוג גנרטור מתאים לכמות צריכת חשמל שונה. הגנרטור נפוץ בקרב מפעלים, חדרי ניתוח, מעליות, מטיילים, וכל מקום אחר בו יש ביקוש וצורך מיידי בגנרטור בין אם לעבודה שוטפת או כגיבוי חירום. הגנרטור מביא את הפתרון המהיר המיידי והטוב ביותר בצורה המקצועית ביותר. בטרם בחירת הגנרטור, יש להתייעץ עם על מקצוע או אחד שמבין בתחום החשמל והגנרטורים כדי לדעת איזה גנרטור לבחור תוך התחשבות בעומסי העבודה הנדרשים והייעוד הסופי. 

מהם סוגי הגנרטורים הקיימים?

קיימים שני סוגי גנרטורים עיקריים ונפוצים , וכל אחד צריך להתאים לפי הצרכים ולפי העבודה הספציפית שלכם. ניתן לחלק את הגנרטורים ל 2 קבוצות עיקריות, אלו הפועלים על סולר לגנרטורים ואלו הפועלים על בנזין, שניהם בעלי תוצאה דומה והיא אספקת חשמל כאין חשמל. אלו הסוגים העיקריים:

גנרטור העובד על בנזין - מייצר חשמל על ידי הפעלת מנוע בנזין, ניתן לסחוב אותו ממקום למקום, מוצר זמין שלא צריך יותר מידי עבודה או הכנות להפעלתו, יש דגמים המותנעים על ידי סטארטר. שימושים עיקריים הם לטיולים, עבודות שטח, הפעלת מכשירים או כלים קטנים יחסית. יתרון נוח לניוד, חיסרון הספקים קטנים ברוב המקרים.

גנרטור הפועל על סולר לגנרטורים - סוג זה של גנרטורים יהיה ברוב המקרים בעל מימדים גדולים וזאת בשל העובדה שאלו גנרטורים המיועדים לתת מענה בעיתות חירום לאורך זמן ובהספקי חשמל גבוהים. גנרטורים הפועלים על סולר לגנרטורים מותקנים בתוך חדרים או חללים ייעודיים עם מערכות אוורור המסייעות לפיזור העשן והאדים הנפלטים. השימוש בגנרטורים אלו יהיה עבור בניני מגורים, אתרי בנייה, מפעלים, חדרי ניתוח, בתי חולים ועוד.

 

איך נבחר גנרטור מתאים?

כפי שציינו גנרטור מאפשר לנו לקבל אספקת חשמל כאשר חסר לנו או שיש לנו הפסקת חשמל, הבדלנו בין 2 סוגי גנרטורים עיקריים כאשר אחד פועל על סולר לגנרטורים והשני על דלק. הבנו כי אם יש לנו צורך באספקת חשמל רציפה ובהספקים גדולים סביר להניח כי נבחר בגנרטורים הפועלים על סולר. לכן בחירת גנרטור תעשה לאחר הגדרת הצרכים שלנו ולאחר הבנה כי ככל שיש לנו יותר כלים להפעלה בו זמנית או שאנו צריכים יותר יציבות ורציפות באספקת החשמל נבחר גנרטור הפועל על סולר ולא על בנזין. יש לקחת בחשבון נתון נוסף שסולר בטיחותי יותר מדלק. דלק נחשב לחומר נפיץ וסולר לא לכן בחירה בגנרטור הפועל על סולר לגנרטורים עדיפה. חשוב להגדיר נכון את הצרכים שלנו לפני החלטה סופית, אם מדובר על צורך שלך אספקת חשמל בחירום למבנים בעלי חשיבות כמו בתי חולים, חדרי ניתוח או בנינים עם מעליות מומלץ לבצע תכנון מערכת חשמל ייעודית להחלפה אוטומטית בין רשת החשמל לרשת הגנרטור, בנוסף חשוב לבצע תוכניות חשמל מדויקות לצורך חישוב הצריכה.

 

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!