האם כדאי לרכוש שואב אבק רובוטי

בית וגן

הגדרות טקסט

שואב אבק רובוטי הוא כבר לא המצאה כזו חדשה. רובוט שואב אבק קיים בתעשייה כבר מספר שנים והדעות על הסוגים השונים משתנות מאדם לאדם. חברות שונות מייצרות שואבי אבק רובוטיים ורמת האיכות שלהם משתנה. כל רובוט חדש שיוצא היום מנסה להיות טוב יותר ולהשיג את קודמיו ומתחריו ביתרונות שמעניק. מה שבסופו של דבר הופך שואב רובוטי למוצלח הוא מאפייניו.

התשובה היא כן, מומלץ מאוד לרכוש שואב אבק רובוטי אך מהסוג האיכותי שממש מצליח להעניק תהליך שאיבה יסודי ומלא וישנם שואבים כאלו. בשורות הבאות אציין אילו מאפיינים הופכים שואב אבק רובוטי ליעיל ומוצלח וחשוב לקחת זאת בחשבון אם כבר החלטתם לרכוש אחד כזה. שואבים רובוטים בעצם תוכננו על מנת להחליף אותנו לחלוטין בפעולת השאיבה ולחסוך לנו לפחות במטלה אחת. ישנם שואבים רובוטים המצטרפים אל טכנולוגיית הבית החכם עקב העובדה שתוכננו בקפידה באמצעות טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות. לאחר שתבינו מה מאפיין שואב אבק מוצלח, תבינו איזה מהשואבים הרובוטים יהיה הטוב ביותר עבור צורך ביתי, משרדי או אחר.

מאפייני שואב רובוטי מוצלח

שואב אבק רובוטי, אם אינו מענק יתרונות מסוימים הוא פשוט לא מצליח ליישם את הפונקציה העיקרית שלו שהיא שאיבה מושלמת של כל משטח ברחבי החללים השונים. חשוב לציין ששואב אבק רובוטי אינו מיועד לחללים עצומים אלא לשאיבה בבתים פרטיים, משרדים, חדרים וכולי. הנה מאפיינים שחשוב לקחת בחשבון:

  • עצמאי: שואב אבק רובוטי צריך להיות עצמאי לחלוטין. רוב שואבי האבק מנקים באופן רנדומלי, הם אינם מסוגלים לזהות אובייקטים הנמצאים בדרכם, הם נתקעים וזקוקים לנו שנחלץ אותם על מנת להמשיך בתהליך הניקיון. כיום ישנם שואבים רובוטים המתוכננים בטכנולוגיית מיפוי לייזר חדשנית המאפשרת לשואב למפות את חללי הבית טרם תחילת הפעולה. מיפוי החדר מאפשר לרובוט לזהות חפצים ולנקות סביבם ובנוסף, תהליך הניקיון נעשה באופן היעיל והמהיר ביותר.
  • יכולת שאיבה: שואבי אבק רבים שואבים את כל סוגי המשטחים באותה עצמת שאיבה. עובדה זו אינה מאפשרת שאיבה עמוקה ממשטחים שונים. ישנם שואבי אבק המבדילים בין משטחים שונים ומתאימים לכל משטח את העצמה הדרושה.
  • עיצוב: השואב אבק הרובוטי הראשון עוצב בצורה עגולה ועוד הרבה שואבים אחריו. כאשר שואב הוא עגול,  הוא אינו מסוגל לנקות באופן מלא. שואב עגול לא יכול לנקות את פינות החדר כיוון שאין לו גישה נוחה. כיום מייצרים שואבי אבק שהם רק חצי עגולים. צורתם השנייה היא ריבוע, מה שמאפשר להם להיצמד לפינות ופנלים ובאמת להעניק ניקיון ושאיבה יסודית.

שואב טוב מחזיק שנים

שואב אבק רובוטי מתקדם הוא בעל מאפיינים חזקים המאפשרים שאיבה מלאה ויסודית. אם החלטתם  שאתם רוצים לרכוש שואב רובוטי, בדקו מה השואב הרובוטי באמת יכול לעשות ורק אז רכשו אותו. שואב מתקדם וחזק ישרת אתכם למשך תקופה ארוכה ולא תבינו איך לא רכשתם אותו קודם לכן.

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!