אל תתקינו שער חנייה לפני שתקראו את זה

גדרות

הגדרות טקסט

היום זה לא מה שהיה פעם… אנחנו שומעים את המשפט הזה כל הזמן ובהרבה הקשרים, והדבר נכון היום יש דברים שלא היו פעם כמו שבעתיד יהיו דברים שאין היום אבל דבר אחת תמיד יישאר והוא הצורך ליצור לעצמינו את המקום שלנו, הטריטוריה שה אסור לאף אדם שאינו מורשה להיכנס אליה, הכוונה היא לתיחום או גידור השטח של הבית שלנו ובכלל זה הכוונה היא לשערים חשמליים.

התקופה שלנו שלמראית עין כמעט ואין כבר מה להמציא או לחדש בה מלאה בהמצאות וחידושים ורובם דווקא בבית שלנו. הרצון, הצורך והעובדה שהבית שלנו הופך להיות מתקדם יותר ויותר מביא אותנו להבין את הצורך בשערים חשמליים מתקדמים מבחינה טכנולוגית, עיצובית וחוזק.

מה בעצם אנחנו מקבלים כאשר יש לנו שערים חשמליים

כאשר אנו מחליטים ומתקינים שערים חשמליים בבית אנו נהנים בכמה דרכים:

עיצוב - הנראות של הבית שלנו אומר עלינו לא מעט ועל מנת שיגידו עלינו יותר מן הסתם נבחר חיפוי לקירות, צבעים וגדרות אולם החלק החשוב ביותר הינו החלק של שערים חשמליים, העיצוב של השער יכול להיות באופנים שונים, בגוונים בים ומחומרי גלם שונים. האלומיניום הינו חומר הגלם הנבחר והמומלץ ביותר כיום.

ביטחון - הדבר אולי הראשון שאנו מקבלים עם התקנת שערים חשמליים הוא הביטחון. כאשר יש לנון חיץ בין העוברים מחוץ לשערינו לבין התיחום הפנימי של הבית אנו למעשה מונעים מעוברי אורח לא רצויים שיכנסו, יסתכלו או יציצו לנו. למעשה אנו מגבירים את רמת הביטחון שלנו בכך שאין גישה לפנים הבית.

פרטיות - בדיוק כפי שציינו בנושא הביטחון הפרטיות חשובה לא פחות, שערים חשמליים מאפשרים לנו לקבל את הפרטיות שאנו באמת מייחלים לה.

עמידות - שערים חשמליים ניתנים לייצור מחומרי גלם שונים כגון עץ, ברזל ואלומיניום. כיום מבין כל החומרים המומלץ ביותר הוא האלומיניום. יש יתרום לבניית שערים חשמליים מאלומיניום כאשר היתרון הבולט ביותר הינו העמידות הגבוהה שיש לאלומיניום על פני כל חומר גלם אחר.

אם כך מה חשוב לבדוק לפני רכישת שערים חשמליים?

על מנת שתבחרו נכונה יש לזכור כמה כללי בסיס. ראשית יש הרבה חברות שמוכרות שערים חשמליים וכולם טובות בדרכן שלהן. אולם בסופו של יום אתם אלו שתצטרכו להישאר עם אותו שער שבחרתם ועל כן הוא חייב לשרת אתכם נכונה. אשר אתם עומדים לבחור בשערים חשמליים חשוב שתבחרו בחברה מקצועית בעלת וותק וניסיון שתתן לכם מענה בעת הצורך במידה ותצטרכו שירות. לרוב שערים חשמליים מאלומיניום הנם בעלי עמידות וכושר שרידות גבוהה מאוד אך יחד עם זאת במידה ותצטרכו תוודאו שיש אבא ואמא לשער שרכשתם. דבר נוסף הוא המחיר, אל תחשבו שמחיר גבוהה דווקא מעיד על איכות, השירות שתקבלו אח"כ שווים הרבה יותר. ואחרון חביב הוא הטכנולוגיה שתבחרו, יש מספר שיטות לפתיחה וסגירה של שערים חשמליים כאשר הנפוצות הן על ידי שלט רחוק, מכשיר טלפון וקודן, מאוד חשוב שתבינו את המשמעות של כל שיטה לפתיחה על מנת שאכן יהיה לכם נוח לפתוח ולסגור את השער.

 

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!