חומרי ניקוי לנירוסטה, יותר פשוט ממה שחשבתם

בית וגן

הגדרות טקסט

אם אי פעם עיצבתם בית בעצמכם אתם בטח יודעים כמה חופש יש בדבר. אחד הטרנדים החזקים כיום הוא שימוש בריטי נירוסטה. למעשה חופש להביע את עצמכם ברהיטים ובפריטים חוצה גבולות ועם הקלות של "ייבוא" של ציוד וכלים מהעולם השמיים הם הגבול. ישנו מגוון עצום שם בחוץ שזה מה שהופך כל בית למיוחד. כמובן שאין שום דבר מושלם, ולכן גם אם יש רהיטים בבית הם נוהגים להתלכלך ולצבור אבק עם הזמן. מה שמצריך לנקות אותם לעיתים קרובות במיוחד אם יש לכם פריטים מנירוסטה. הניקוי עצמו אינו תהליך מסובך במיוחד אם אתם יודעים מה אתם עושים ואם אתם מקפידים לבחור חומרי ניקוי לנירוסטה מתאימים. למי שיש איבזור מתכתי או מנירוסטה יודע כי אלוהפריטים שיעשו לכם הכי הרבה בעיות רק בגללל שהם ציוד וכלים מנירוסטה. הציוד וכלים מנירוסטה הם פריט שניתן לעצב אותו בצורה שאתם רוצים ולכן הם תוספת חיונית לעיצוב הבית. אף על פי כן, על הציוד וכלים מנירוסטה תמיד יהיו סימנים וכתמים שיש לנקות עם חומרי ניקוי מתאימים. מטרת הציוד וכלים מנירוסטה מלבד לתרום לעיצוב הבית מצד אחד ומצד שני להיות בעלי יכולת שרידות גבוהה ביותר. אם אתם אוהבים לארח ולהשתמש בצורה מוגברת בציוד הנירוסטה אז אתם צריכים גם להקפיד על הניקיון.

מה צריך לדעתעל חומרי ניקוי המתאימים לנירוסטה?

ציוד וכלים מנירוסטה הם פריטים שניתן לעצב לפי רצונכם מכיוון שקיים מגוון עצום של ציוד וכלים מנירוסטה וכל נירוסטה שונה כלומר ישנם ציוד וכלים מנירוסטה העשויים מחומר בצבע נירוסטה אך אינו באמת כזה ישנם ציוד וכלים מנירוסטה אמיתית. הכוונה היא שציוד וכלים מנירוסטה יכולים להיות עשויים ממגוון חומרים שונים וכל חומר מצריך שיטת ניקוי משלו וגם חומרי ניקוי מתאימים. במידה ונתעלם מניקוי הנירוסטה הנירוסטה עלולה לצבור כתמים שישארו לצמיתות. כדי להימנע מכתמים ולכלוכים אחרים שלא יורדים יש לשמור על קביעות הטיפול בו וניקוי שלו בצורה נכונה ויעילה. השאלה הנשאלת אם הנירוסטה הוא טרחה כזו גדולה, אז למה לקנות מוצרים כאלו? לצד העמידות והשרידות הגבוהה ניתן לעצב וליצור כל דבר בנירוסטה, החל מכלי אוכל ועד לציוד מטבח יוקרתי מה שהופך את השימוש בו לדבר מאוד משתלם מבחינה עיצובית וכלכלית הנירוסטה בנוסף גם תורם לניקיון של האזור שהוא נמצא בו ולכן יש לנקות רק אותו, שאמנם זה תהליך פשוט אך מחייב חומרי ניקוי מתאימים לנירוסטה, אבל לאחר פעם או פעמיים תגלו כי תהליך זה אינו מסובך כלל.

כיצד נאריך את חיי הנירוסטה ללא קשר לחומרי ניקוי?

על מנת להעניק לנירוסטה את החיים הארוכים ביותר האפשריים, יש לנו כמה טיפים פשוטים בשבילכם שיעזרו לכם בכך.

  1. ניקיון מבוקר: מכיוון שלא כל ציוד או מכשיר אחיד בחומר ממנו הוא עשוי יש צורך בבחירת חומרי ניקוי מתאימים לכל אחד מהם כלומר כל פריט צריך דרך טיפול שונה. 
  2. מניעת שחיקה: על מנת למנוע שחיקה של הנירוסטה, חשוב לוודא כי אתם משתמשים מצד אחד עם חומרי ניקוי מתאימים ומצד שני כלים לניקוי שאינם גורמים לשריטות ושפשופים, כך למשל לכלוך שומני ודביק ירד בקלות עם חומרי ניקוי מתאימים במקום לשפשף עם ברזלית שתשאיר שריטות
  3. תחזוקה: על מנת להבטיח את החיים הארוכים ביותר לנירוסטה יש לשמור על תחזוקה קבועה משמע לטפל בו בזמנים קבועים ולהתמיד בניקיון שלו עם חומרי ניקוי מתאימים.
הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!