עוד במדור

אנחנו, העם היהודי נבדל מיתר העמים והדתות בכך שלנו ניתנה התורה מסיני. אולם גם בתוך תוכינו יש לא אחת ספיקות ואי הבנות לגבי נושאים מסוימים או לגבי הלכות כאלו ואחרות אולם דבר אחד שהוא ברור ואינו משתמע לשני פנים היא קביעת מזוזות על דלתותינו ואם מדובר על מזוזות מעוצבות מה טוב.

גיל המצוות או גיל הנחת התפילין כפי שלא מעט מכנים אותו מהווה ציון דרך משמעותי בחיי הנער שהופך לגבר.  רבים שואלים ותוהים מדוע דווקא בגיל 13 מניחים תפילין, מדוע לא לפני?. התשובה על כך די ברורה אולם לפני כן נבין מה הם התפילין שאותם חייבים להניח מגיל 13, ממה הם עשויים ומה צריך על מנת שיהיו לנו תפילין כשרים לצורך המצווה.

כספות למשרד הינן כספות שבהן ניתן לאחסן ציוד יקר ערך, ולהגן על מוצרים יקרים ללבכם מפני נזקים, ידיים זריזות של אחרים, ומפני פגיעות. לרוב במשרדים יש מעטפות כסף, מסמכים, צ'קים ועוד, שגנב ארעי אפילו שליח שמביא משהו יכול לחמוד לעצמו. כספות למשרד הן מוגנות מפני נסיונות פריצה, ומקשות עליהן בזכות הטכנולוגיה המפותחת שלהם. לא אחת יש להן יותר ממנגנון אחד, הן טומנות מלכודות הגנה שמזהות פריצה וננעלות בצורה אוטומטית. יש סוגים שונים של כספות משרדיות הנבדלות ביניהן ברמת ההגנה ולכן יש להתאים את הכספת לפי הצרכים שלכם. רצוי לרכוש כספות בהתאם לצרכים: כספת גדולה, קטנה, עמוקה, צרה, הננעלת על ידי מנעול עם מפתח, קוד, טביעת אצבע וכדומה. רצוי לבחור בחוכמה את סוג נעילת הכספת שלכם בכך שתזכרו בכל פעם איך לפתוח וזה ילך לכם בקלות. חשוב מאוד שתהיה הגנה מלאה על המוצרים. כל כספת נוצרה עם מנגנונים המייחדים אותה. חסינות אש יהיו מיועדות לשמור על טמפרטורה מסוימת בזמן שריפה ולהגן על מסמכים, זיהוי פריצות וכדומה. יש להיעזר בגורם מקצועי על מנת לבחור ולהתאים כספות למשרד, כי לאור הידע המקדים ונסיונו הרב הוא יבחין בצרכים ויתן את דעתו על הכספת עם המחיר הכי טוב עבורכם, עבור המקום הנדרש והמנגנונים הכי טובים עבורכם. 

 

מה ניתן לאחסן בכספות למשרד?

אנשים רבים משתמשים מידי יום עם כספות למשרד כדי לאחסן מוצרים יקרי ערך עבורם רק כדי להרחיק אותם מגורמים מסוימים, ושלא יהיו בהישג ידם של אנשים אחרים. אחסון המוצרים היקרים חשוב מאוד, ולכן הוא צריך להיות כמה שיותר בטוח ומוגן. הבטיחות של הכספות היא ערך עליון ולכן אם כבר רוכשים כספות למשרד תקנו את המיטב של הבטיחות כדי שהמוצרים שלכם יהיו באמת מוגנים ולא סתם נעולים בתוך קופסה. ניתן לאחסן בכספות מפתחות, כסף מזומן שלא הפקידו, ארנקים, כרטיסי אשראי, מסמכים חשובים וכדומה. כל אחד שם דברים בכספת לפי הצרכים שלו ולפי מה שהוא צריך להגן עליו. ובכדי להגן עליו בצורה הטובה ביותר יש לקנות כספות למשרד המתאימות לייעוד ובכדי לדעת למה הכספת המיועדת לכך יש להתייעץ עם בעל מקצוע מיומן בכל הנוגע לדרישות ההגנה מהכספת, אופן ההתקנה, מנגנון נעילה ועוד.

 

היכן ניתן לרכוש כספות למשרד? 

ניתן לרכוש כספות בחנויות המשווקות כספות בלבד וגם אצל מנעולנים. החנות המומלצת הינה חנות שמוכרת אך ורק כספות או חנות מפעל של יצרני כספות. זהו המקום המומלץ וטוב ביותר עבור ההגנה על הרכוש שלכם. לרוב חנות המפעל של חברה לייצור כספות למשרד הינה מבינה יותר בתחום ומקצועית יותר ולכן ההבטחה וההגנה על הרכוש גדולה יותר. יש מגוון רחב של כספות בכל הצורות והגדלים, בכל צורות הנעילה ובכל מנגנוני ההגנה כמו נעילה בעזרת מנעול ומפתח, קוד אלקטרוני מנגנונים ביומטריים העובדים על טביעת אצבע, הגנה מנסיונות פריצה, קוד קומבינציה מכנית ובנוסף כספות עם תקנים מיוחדים כמו חסינות מאש  במטרה להגן על ניירות או כל חומר אחר הנשרף בקלות, ושמירה על טמפרטורה. לסיכום, מומלץ לרכוש כספות המתאימות לצרכים שלכם, ולהיעזר בגורם מקצועי שיעזור לכם בבחירה. 

לכל מי שברשותו כספת, יודע עד כמה למנגנון הנעילה ישנה חשיבות גבוהה במיוחד. אם מנגנון הנעילה של הכספת לא יהיה איכותי ויעיל, הוא לא יצליח לעמוד בפני ניסיונות פריצה שונים והרכוש שלנו עלול להיות בסכנת גנבה. כמו שישנן כספות שונות, כך ישנם סוגי מנגנונים שונים. מנגנונים מעניקים לא רק רמות מיגון שונות אלא גם רמות נוחות שונות בגישה שלנו אל הכספת.

כספות משרדיות בשנים האחרונות הן כבר לא מוצר שאם יופיע במשרד אנשים ירימו גבה. לצערנו פריצות וגנבות הם מעשים שעדין מתרחשים על בסיס יומיומי ובעלי משרדים ועסקים סובלים מניסיונות כאלו. בדיוק עבור מטרה זו מייצרים כספות מיוחדות תחת הקטגוריה כספת משרדית בדיוק כפי שמייצרים כספות תחת הקטגוריה כספת ביתית שמטרתה להגן על רכוש יקר ערך שאנחנו מחזיקים בביתנו.

הישארי מעודכנת בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורך את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!