האם יש הבדל בין סוגי כספות משרדיות

ביטחון

הגדרות טקסט

ישנן לא מעט סוגים של כספות משרדיות המיוצרות ומוצעות למכירה בענף הכספות הרחב. כמו שלא כל הבתים הפרטיים הם אותו הדבר זקוקים לאותה כספת ביתית, כך גם לא כל המשרדים זקוקים לאותה כספת. משרדים עוסקים בתחומים שונים וזקוקים לעתים להגנה על סוגי תכולות שונות. אם אתם מעוניינים לרכוש כספת משרדית, אולי כדאי שתכירו ותרכשו מעט ידע בסיסי לגבי סוגי הכספות שקיימות לשימוש משרדי.

תפקידה של כספת הוא להגן על רכוש בעל חשיבות רבה מבחינה עסקית, כלכלית ואף רגשית. לא חסר גנבים ופושעים בימינו שינסו להניח את ידם על תכולה שאינה מיועדת להם ולאחר מכן לעשות בה שימוש בלתי חוקי. פריצות וגנבות הן סיטואציות שחוזרות על עצמן ונדמה שהן לא עומדות להיעלם. על מנת להגן על הרכוש שלכם וללכת הביתה בתום יום העבודה ולחוש שקט נפשי, רכישת כספת טובה ואיכותית היא פתרון מצוין. אז החלטתם לרכוש כספת, לפני הרכישה בדקו את המאפיינים השונים שלה וודאו כי היא אכן המתאימה ביותר להגנת רכושכם המשרדי.

אילו כספות נמצא למכירה

ישנם לא מעט אנשים ועסקים המעדיפים להחזיק כספות שונות לשימושים שונים. הגנה טובה מושגת על ידי בחירת כספת עם מאפיינים המתאימים לתכולה הממוגנת וכמובן כאלו המעניקים הגנה חזקה ואיכותית. הנה כמה דוגמאות לכספות משרדיות:

  • כספות קיר פנימיות: ישנן כספות משרדיות שניתן להתקין(לבטן) בתוך הקיר בין אם הוא קיר קיים או שהוא בתהליכי בנייה. היתרון הגדול ביותר של כספת כזו היא הסתרתה מעיני אנשים כך שרק אתם מודעים לקיומה. עובי קיר הוא 20 ס"מ כך שגודל הכספת מוגבל.
  • כספות קיר חיצוניות: כספות אלו מעוגנות לקיר בהתקנה מיוחדת. הכספת אינה מוסתרת ואם היא בעלת מנגנוני הגנה טובים, גם אם היא נראית לעין, פריצתה תהיה משימה קשה מאוד. את הכספת מומלץ להתקין במקום נגיש ונוח.
  • כספות כבדות: כספות כבדות מטרתן העיקרית היא למנוע את עקירתן וגנבתן ליעד אחר שם ניתן לבצע את ניסיון הפריצה ללא חשש. כיוון שמשקל הכספת אינו מצביע על איכותה, חשוב מאוד לוודא את יכולות המיגון השונות שלה ולבחור בהתאם.
  • כספות חסינות אש: משרדים רבים מחזיקים במסמכים חשובים במיוחד הקשורים למשרד או אל הלקוחות. ישנן כספות בתקן חסינות בפני אש המסוגלות להגן על התכולה בשעה שפורצת שרפה, הצפה ועוד כך שניתן יהיה להציל את התכולה. התקנים משתנים מכספת לכספת.

היכן מומלץ לרכוש כספת משרדית

כספות משרדיות, כספות ביתיות או כל כספת עבור כל עסק או ענף, תמיד מומלץ לרכוש מחברה וותיקה ומקצועית המתמחה בענף. אנשי צוות בעלי ידע ידעו לבדוק את כל המאפיינים והצרכים אותם צריכים לקחת בחשבון עבור המשרד המסוים שלכם. בחירת כספת היא משהו שצריך לעשות בקפידה. כספות איכותיות הן אינן מוצר זול ואמורות לסייע לתקופות ארוכות מאוד. חשוב מאוד לרכוש את הכספת המתאימה ביותר. רכישת כספת שאינה מתאימה עלולה להסתכם בהוצאה כלכלית מבוזבזת והתכולה כמובן לא תהיה מוגנת כראוי. אל תתפשרו בבחירת הכספת המשרדית.

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!