כספת משרדית לאיזה שימוש

ביטחון

הגדרות טקסט

כספות משרדיות בשנים האחרונות הן כבר לא מוצר שאם יופיע במשרד אנשים ירימו גבה. לצערנו פריצות וגנבות הם מעשים שעדין מתרחשים על בסיס יומיומי ובעלי משרדים ועסקים סובלים מניסיונות כאלו. בדיוק עבור מטרה זו מייצרים כספות מיוחדות תחת הקטגוריה כספת משרדית בדיוק כפי שמייצרים כספות תחת הקטגוריה כספת ביתית שמטרתה להגן על רכוש יקר ערך שאנחנו מחזיקים בביתנו.

כספות משרדיות זוכות להצלחה רבה ויותר ויותר משרדים מחליטים לרכוש כספת כזו על מנת למנוע כל סיכוי של חדירה למתחם המשרדי וגנבת רכוש או ציוד בעל ערך כלכלי או עסקי גבוה מאוד. כספות משרדיות כמובן מיוצרות בסוגים שונים המתחלקים לסגנונות, גדלים וסוגי המנגנונים באמצעותם נועלים את הכספת. אם כבר רוכשים כספת משרדית, כדאי לרכוש אותה מחברה המתמחה בענף ולא בחנות המציעה למכירה מוצרים של ענפים רבים וביניהם גם כספות. כספות כאלה בדרך כלל לא תצענה יכולות מיגון טובות כי אינן יכולות להעניק וודאות לגבי רמת האבטחה שלהן. ביו-טיוב ובמקומות אחרים ישנם סרטי הדרכה לפריצת כספות ואם הכספת אינה מקצועית ואיכותית, לפרוץ אותה לא תהיה משימה קשה.

מה שומרים בכספת למשרד

כספת יכולה לאבטח סוגים שונים של רכוש ותכולות המשתנות ממשרד למשרד. כספות משרדיות בפרט, מטרתן לשמור ולהגן על רכוש שנמצא במתחם המשרדי ומתחלק לסוגים שונים. הנה כמה דוגמאות:

  • מסמכים: למרות שמשרדים רבים הפכו דיגיטליים בשנים האחרונות, עדין יש לא מעט משרדים המחזיקים במתחמם כמות גדולה של ניירת בעלת חשיבות רבה. מסמכים אלו יכולים לכלול חוזים, תעודות ומידע הקשור לחברה או ללקוחותיה. חלק מהמידע הוא רגיש ומסווג וזקוק להגנה הטובה ביותר על מנת שלא ימצא את דרכו אל הידיים הלא נכונות.
  • מדיה מגנטית: מדיה מגנטית כוללת קלטות, דיסקים, כוננים ניידים ומכשירים אלקטרוניים נוספים המכילים מידע רגיש או בעל ערך כלכלי גבוה. ישנם לא מעט עסקים ומשרדים שמחזיקים בכמות גדולה של מדיה מגנטית ויזדקקו לכספת מיוחדת להגנת התכולה בצורה מקסימלית.
  • כסף וצ'קים: משרדים רבים מחזיקים במתחם המשרד סכומים של כסף מזומן, צ'קים של הלקוחות וצ'קים של העסק עצמו. על מנת לוודא שסכומי הכסף מוגנים ועל מנת למנוע גישה מאנשים שאינם מורשים, משרדים רבים מחזיקים בכספות אליהן יש גישה רק לכמות מצומצמת של אנשים או לאדם אחד בלבד.

האם כל כספת מתאימה למשרד

ובכן, כספות מיוצרות בסוגים וסגנונות שונים לא לחינם. כספות משרדיות לא בוחרים באופן רנדומלי אלא על פי מאפיינים מסוימים. ישנן כספות בתקן עמידות בפני אש המתאימות להגנת תכולות המכילות ניירת וישנן כספות מיוחדות להגנת מדיה מגנטית. כל תכולה זקוקה לרמת מיגון שונה לא רק בפני פריצה אלא גם מפני נזקים בלתי צפויים שעלולים לפגוע או במקרה הגרוע ביותר, להשמיד את התכולה לחלוטין. פנייה לחברה מקצועית המתמחה בענף הכספות היא תמיד הדרך הטובה ביותר לבחירת הכספת הנכונה. אנשי מקצוע יעניקו לכם הכוונה בבחירת הכספת המתאימה בהתחשב בכל הקריטריונים והמאפיינים של הרכוש המשרדי שלכם.

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!