מנגנון יעיל לכספת

ביטחון

הגדרות טקסט

לכל מי שברשותו כספת, יודע עד כמה למנגנון הנעילה ישנה חשיבות גבוהה במיוחד. אם מנגנון הנעילה של הכספת לא יהיה איכותי ויעיל, הוא לא יצליח לעמוד בפני ניסיונות פריצה שונים והרכוש שלנו עלול להיות בסכנת גנבה. כמו שישנן כספות שונות, כך ישנם סוגי מנגנונים שונים. מנגנונים מעניקים לא רק רמות מיגון שונות אלא גם רמות נוחות שונות בגישה שלנו אל הכספת.

טרם בחירת הכספת שלכם, ישנם כמה מאפיינים שצריך לקחת בחשבון על מנת לוודא שזוהי אכן הבחירה הנכונה. רכישת כספת ללא ידע מקדים ובאופן רנדומלי עלולה להסתכם בפריצה ובעלות מיותרת. ישנם אנשי מקצוע המעניקים שרות של יעוץ והכוונה. רכשו כספת או כספות רק לאחר שהתייעצתם עם בעל מקצוע מומחה ומורשה. חברות ותיקות ומקצועיות בענף מציעות מגוון רחב של כספות למטרות שונות. בנוסף למכירת כספות, חברה מקצועית מציעה שרותים אחרים עבור כספות. בין שרותים אלה נוכל למצוא שרות פריצת כספת מקצועית, תיקון ותחזוקה, הובלה ושדרוג. בשורות הבאות אפרט על סוגי מנגנונים שונים.

איזה מנגנון אני צריך

כספת מיוצרת עם מנגנונים שונים שמעניקים דרכי גישה שונות. מנגנון של כספת בעצם אחראי על פתיחתה ונעילתה, לכן חשוב שיהיה איכותי, חזק ויעיל. הנה כמה סוגים שונים:

  • מנגנון מפתח: ישנם אנשים שנועלים את הכספת שלהם באמצעות מפתח שניים כי זו הדרך הנוחה ביותר עבורם. למנגנון עם מנעול מומלץ שיהיה יותר ממפתח אחד כי במקרה של אבדן או גנבה, אין אופציה נוספת לפתיחת הכספת למעט פורץ כספות. מנגנון מנעול אינו מתאים לאנשים המאבדים דברים על בסיס קבוע.
  • מנגנון אלקטרוני: מנגנון כזה נפתח וננעל באמצעות קוד סודי הידוע לבעל הכספת בלבד. ההמלצה היא לשמור את הקוד הסודי במקום מסתור הידוע רק לבעל הכספת למקרה ששכחתם את הקוד.
  • מנגנון ביומטרי: מנגנון ביומטרי נחשב לאחד המנגנונים הטובים והבטוחים ביותר. מנגנון ביומטרי הוא מנגנון הננעל ונפתח באמצעות טביעת האצבע של בעל הכספת. אין אפשרות לשכפל טביעת אצבע כפי שניתן לשכפל מפתחות או לחלופין, קוד סודי.
  • שילוב: ישנן כספות עם יותר ממנגנון נעילה אחד. ישנן כספות המשלבות מנגנון אלקטרוני עם מנגנון של מפתח שיניים וישנן כספות המשלבות יותר ממנגנון אחד פלוס מלכודות זכוכית שעוד יותר יקשו על ניסיונות פריצה שונים. רמת המיגון תמיד יכולה להיות טובה ומשוכללת יותר, תלוי בסוג ואיכות המנגנון.

איפה לקנות את הכספת

אם אין לכם מושג איזו כספת עליכם לרכוש ובטח שלא איזה מנגנון, אל תדאגו. הבינו איזו תכולה אתם מעוניינים למגן ופחות או יותר איזה גודל של כספת אתם צריכים עבורה. עם הפרטים האלו פנו לבעל מקצוע שיסייע לכם בבחירת כספת איכותית ועם המנגנון היעיל ביותר עבורכם. רכישת כספת טובה היא אולי אינה זולה אבל היא היחידה שתגן על רכושכם מפני ניסיונות פריצה שונים ולאורך שנים רבות.

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!