מהן כספות למשרד?

ביטחון

הגדרות טקסט

כספות למשרד הינן כספות שבהן ניתן לאחסן ציוד יקר ערך, ולהגן על מוצרים יקרים ללבכם מפני נזקים, ידיים זריזות של אחרים, ומפני פגיעות. לרוב במשרדים יש מעטפות כסף, מסמכים, צ'קים ועוד, שגנב ארעי אפילו שליח שמביא משהו יכול לחמוד לעצמו. כספות למשרד הן מוגנות מפני נסיונות פריצה, ומקשות עליהן בזכות הטכנולוגיה המפותחת שלהם. לא אחת יש להן יותר ממנגנון אחד, הן טומנות מלכודות הגנה שמזהות פריצה וננעלות בצורה אוטומטית. יש סוגים שונים של כספות משרדיות הנבדלות ביניהן ברמת ההגנה ולכן יש להתאים את הכספת לפי הצרכים שלכם. רצוי לרכוש כספות בהתאם לצרכים: כספת גדולה, קטנה, עמוקה, צרה, הננעלת על ידי מנעול עם מפתח, קוד, טביעת אצבע וכדומה. רצוי לבחור בחוכמה את סוג נעילת הכספת שלכם בכך שתזכרו בכל פעם איך לפתוח וזה ילך לכם בקלות. חשוב מאוד שתהיה הגנה מלאה על המוצרים. כל כספת נוצרה עם מנגנונים המייחדים אותה. חסינות אש יהיו מיועדות לשמור על טמפרטורה מסוימת בזמן שריפה ולהגן על מסמכים, זיהוי פריצות וכדומה. יש להיעזר בגורם מקצועי על מנת לבחור ולהתאים כספות למשרד, כי לאור הידע המקדים ונסיונו הרב הוא יבחין בצרכים ויתן את דעתו על הכספת עם המחיר הכי טוב עבורכם, עבור המקום הנדרש והמנגנונים הכי טובים עבורכם. 

 

מה ניתן לאחסן בכספות למשרד?

אנשים רבים משתמשים מידי יום עם כספות למשרד כדי לאחסן מוצרים יקרי ערך עבורם רק כדי להרחיק אותם מגורמים מסוימים, ושלא יהיו בהישג ידם של אנשים אחרים. אחסון המוצרים היקרים חשוב מאוד, ולכן הוא צריך להיות כמה שיותר בטוח ומוגן. הבטיחות של הכספות היא ערך עליון ולכן אם כבר רוכשים כספות למשרד תקנו את המיטב של הבטיחות כדי שהמוצרים שלכם יהיו באמת מוגנים ולא סתם נעולים בתוך קופסה. ניתן לאחסן בכספות מפתחות, כסף מזומן שלא הפקידו, ארנקים, כרטיסי אשראי, מסמכים חשובים וכדומה. כל אחד שם דברים בכספת לפי הצרכים שלו ולפי מה שהוא צריך להגן עליו. ובכדי להגן עליו בצורה הטובה ביותר יש לקנות כספות למשרד המתאימות לייעוד ובכדי לדעת למה הכספת המיועדת לכך יש להתייעץ עם בעל מקצוע מיומן בכל הנוגע לדרישות ההגנה מהכספת, אופן ההתקנה, מנגנון נעילה ועוד.

 

היכן ניתן לרכוש כספות למשרד? 

ניתן לרכוש כספות בחנויות המשווקות כספות בלבד וגם אצל מנעולנים. החנות המומלצת הינה חנות שמוכרת אך ורק כספות או חנות מפעל של יצרני כספות. זהו המקום המומלץ וטוב ביותר עבור ההגנה על הרכוש שלכם. לרוב חנות המפעל של חברה לייצור כספות למשרד הינה מבינה יותר בתחום ומקצועית יותר ולכן ההבטחה וההגנה על הרכוש גדולה יותר. יש מגוון רחב של כספות בכל הצורות והגדלים, בכל צורות הנעילה ובכל מנגנוני ההגנה כמו נעילה בעזרת מנעול ומפתח, קוד אלקטרוני מנגנונים ביומטריים העובדים על טביעת אצבע, הגנה מנסיונות פריצה, קוד קומבינציה מכנית ובנוסף כספות עם תקנים מיוחדים כמו חסינות מאש  במטרה להגן על ניירות או כל חומר אחר הנשרף בקלות, ושמירה על טמפרטורה. לסיכום, מומלץ לרכוש כספות המתאימות לצרכים שלכם, ולהיעזר בגורם מקצועי שיעזור לכם בבחירה. 

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!