הדרך הנכונה לבחור כספת למשרד

ביטחון

הגדרות טקסט

בשנים האחרונות יותר ויותר משרדים מבינים ומרגישים את הצורך בהתקנת כספת למשרד. יש מגוון סוגים של כספות כאשר לכל אחת יהוד ושימוש שונה. כספת למשרד יכולה לתת לנו מענה עבור חפצים יקרי ערך, מדיה מגנטית, ניירת משרדית ועוד. הכספות נבדלות ביניהם בפרמטרים רבים כאשר הבולט מכולם הוא נושא מנגנון הנעילה, גודל ומשקל, וכמובן תקן. יש צורך להבדיל בין כספת בתקן לבין כספת שאינה בתקן כאשר כספות בתקן הן אלו אשר עברו בדיקות, מבחנים וקיבלו אסמכתא ליכולת שלהם להתמודד בפני פריצה. אולם בדרך כלל כאשר אנו עומדים לבחור כספת למשרד סוג הכספת צריך להיות לאחר שיקול הוא בחינת הדברים שנרצה להגן עליהם. לרוב אם נרצה לשמור על ניירת ומסמכים משרדיים סביר להניח שיקרה הגנה תהיה עם מפני אש ולאו דווקא מפני גניבה. דבר נוסף שיש לתת עליו את הדעת הוא תדירות השימוש בכספת, יכול שאת הדירות גבוהה יותר נצטרך כספת נגישה יותר בעלת מנגנון נעילה קל יותר לשימוש. דבר אחרון וחשוב לא פחות שיש לקחת בחשבון הוא נושא ההתקנה מכיוון שגם כספת למשרד הטובה ביותר אם אינה מותקנת כראוי יהיה קל מאוד לעקור ולברוח איתה.

 

איך בוחרים כספת למשרד שמתאימה לנו

 הגעתם להחלטה שאתם צריכים כספת למשרד, על מנת לבחור את הכספת המתאימה ביותר עבורכם יש כמה דברים שאתם חייבים להגדיר מראש על מנת שאכן אותה כספת למשרד לשרת אותכם כראוי:

ייעוד – כפי שציינו קודם יהודה כספת יכתיב לנו את סוג הכספת אשר נבחר, כספת למשרד שמיועדת לאחסן ניירת משרדית לרוב תהיה חסינת אש לעומת כספות אחרות בתקן שלא בהכרח חסינות אש.

גודל – גם גודל הכספת מושפע ממה שאנחנו עומדים לשים בתוכה, כספת למשרד המיועדת לאחסון קלסרים צריכה להיות גדולה מספיק לעומת כספת שבה נשמור מעטפות.

ערך – לכל בית עסק יש שיטת עבודה משלו עם בית העסק לדוגמא מתעסק עם פריטים בעלי ערכים גבוהים כמו למשל יהלומים תכשיטים וכדומה סביר להניח שזה יכתיב איזו כספת למשרד נבחר.

התקנה – התקנת כספת היא חשובה כמעט כמו סוג הכספת עצמה הקפדה על התקנה נכונה איכותית ומסיבית תבטיח לעכב את הגנב כמה שיותר מפני עקירת הכספת ובריחה איתה.

 

 לא קונים כספת למשרד בסופר

כמו שאנחנו לא ניגשים לבצע טיפול שיניים אצל פחח רכב כך גם רכישת כספות צריכה להיות אצל מישהי מתמקצע ומומחה לקח. כספת למשרד אין דבר שיש להקל בו ראש ולכן יש חשיבות רבה בבחירת חברה מקצועית בעלת ניסיון, ידע וותק בשיווק מכירה והתקנת כספות. אם גם הגעתם למקום אשר מוכר כספות בעלות תקן חשוב לבחור כספת עם התקן שיתאים לצרכים שלכם. בחירת תקן נמוך מדי אינו טוב עבורכם, בחירת תקן גבוה מידי אינה מזיקה אך תתבטא במחיר כספת למשרד גבוה יותר.

 

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!