המרוץ למיליון, מתכון לכישלון!

יחסים

הגדרות טקסט

יש 2 סוגים של זוגיות, אלו שמסורים לה ועל המשתמע מכך ואלו שרק מבקרים בה או שזמנם היקר מושקע בפיתוח והרחבת הקריירה. אחד הדברים שצריך ללמוד לפני שמבינים איך לגרום לו להתאהב בי היא העובדה שצריך לבחור, בחירה היא ההיפך מהחלטה ואילו רבים מחליטים במקום לבחור.

כאשר בוחרים איך לגרום לו להתאהב בי פותחים אפשרויות בלתי מוגבלות אולם אם מחליטים אז לרוב ההחלטה אינה בעלת אפשרות לשינוי. אם כך נשאלת השאלה איך אפשר ללמוד איך לגרום לו להתאהב בי וגם ליצור קריירה מוצלחת?, שאלה זו ניתנת לפיתרון בכמה אופנים כאשר הבסיס לפתרון מתחיל בהחלטה שלכם. אם תחליטו להיות במרוץ למיליון או לחילופין להיות במרוץ לזוגיות זה בידיים שלכם אך על מנת להבין איך לגרום לו להתאהב בי אתם חייבים לאזן בין השניים.

תחליטו כבר! מה חשוב יותר, קרירה או זוגיות?

מחקרים רבים מלמדים אותנו שרוב המצליחנים, המוצלחים בעלי הקריירות המפותחות והמשגשגות אינם בזוגיות בכלל או אם הם חיים בזוגיות אז היא מלאת מתחים, כעסים וחוסר שקט מתמיד. לעומת זאת אם יש איזון והכוונה היא שיש הפרדה מושלמת בין הקריירה לבין הזוגיות מראים המחקרים כי זו אחת מהנוסחאות המוצלחות יותר להבנה איך לגרום לו להתאהב בי או בה, כל האמור לעיל מכוון לשני בני הזוג כמובן. על מנת ליוצר את ההצלחה הזו לא מעט יחשבו שזהו עניין פעוט של מה בכך, אולם בפועל זה מהלך רציני שמחייב שיתוף פעולה מלא, כאשר יש שיתוף פעולה יותר קל לשלוט בנעשה ולכן כחלק מהמרכיבים לזוגיות מוצלחת שתלמד אתכם איך לגרום לו להתאהב בי או בה חייבים להציב גבולות. גבולות אלו חייבים להיות משולים לתמרורי עצור או אור אדום, אל לכם לחרוג או לעבור עליהם כי כך מתחילים את המתכון של הכישלון.

אז מי בא קודם, קריירה או זוגיות?

לרוב יחשבו שאם תהיה קריירה מוצלחת אז הזוגיות תהיה מפותחת וככזו גם תלמדו איך לגרום לו להתאהב בי או לגרום לה להיות בקשר תלוי, אך כידוע התלות אינה של בת הזוג או בן הזוג, התלות היא באותה עבודה שהפכה להיות מעין התמכרות ורדיפה אין סופית אחר הצלחת הקריירה. מי שיודע או מי שמבין את המשמעות של "לעצור" להתבונן סביב ולהריח את הפרחים מבין כי אין שום סכום או הצלחה שבעולם שתגרום לזוגיות להצליח כמו זמן איכות. מי שלא מבין כי הזוגיות באה קודם לעולם לא תבין איך לגרום לו להתאהב בי. אם כן לסיכום, האמרה המוחצת היא אין קריירה מוצלחת שמשלבת זוגיות כל עוד אין  איזון ואת האיזון רק אתם תוכלו ליצור על ידי קביעת גבולות ומעצורים. הכל סובב בסופו של יום סביבכם, תזכרו כי לא חייבים להיות מלכים או מלכות על מנת להיות בעלי זוגיות מוצלחת למרות שגם אצל בני המלוכה ההצלחה מוטלת בספק.

 

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!

אירועים קרובים