הכותרות המובילות במדור הריון ולידה

אין משמח יותר מחזרה הביתה מבית החולים עם תינוק חדש. השמחה ללא ספק גדולה. אך תנו לי לספר לכם משהו, ימים ספורים אחרי ההגעה הביתה אתם תגלו הפריווילגיה של שנת הצהריים או השינה הרצופה בלילת נמוגה כלא הייתה. התינוק החמוד מתוודע אל העולם החדש, אל הרעשים, הריחות והמראות. ובד בבד גם אל האוכל שלא היה רגיל אליו. תופעת הלוואי שבאה ממש מיד היא הבכי, הבכי שאינו בא עם הוראות או הסברים, אותו בכי שיכול לנבוע מאין ספור גורמים, אולי התינוק רעב, אולי יש לו גזים, אולי השיניים? יש אלף ואחת סיבות שכולם באות לידי ביטוי בבכי. טרמפולינה רוקר לתינוק באה לתת לכם מענה בדיוק על הדברים הללו, בעזרת טרמפולינה רוקר לתינוק התינוק יהי שקט ורגוע יותר, הוא יוכל להנות משינה עמוקה מבלי שכאבי הבטן יפריעו לו, הוא כל כך יהנה להיות בתוך טרמפולינה רוקר לתינוק עד שלא ירצה לצאת ממנה.  

 

טרמפולינה רוקר לתינוק זו הסיבה שאתם חייבים כזו

חודשי חייו הראשונים של התינוק מלאים בחוויות מסוגים שונים, התינוק שלנו נחשף אל קולות ורעשים חדשים שלא שמע, אוכל חדש, בין אם הוא יונק או אוכל תחליפים. כל אלו ועוד גורמים לתינוק להגיב מנטלית ופיזית. אולם לא אחת מלווים את התגובות האלו גם בכי, לא תיד הבכי הוא עניין של רעב אלא לעיתים מסמל חוסר נוחות, כאבי בטן, הרצון לערסול או בכלל אולי סתם התפנקות. אז יש עבור זה לא מעט פתרונות ושיטות להרגעת התינוק כגן טיול בעגלה, הסעה ברכה, נענוע על אמת היד ועוד. אולם טרמפולינה רוקר לתינוק היא בעצם פתרון מושלם שמקיף את כל הצרכים של התינוק ומאפשר לו להרגע בקלות ובנוחות. וכאשר התינוק רגוע - אתם רגועים. טרמפולינה רוקר לתינוק מתוכננת בצורה בה התינוק שוכב באופן שמדמה את הרחם, הזווית המיוחדת עוטפת אותו ומאפשרת למערכת העיכול לעבוד כמו שצריך ובכלל הרגשה כללית נוחה הרבה יותר.

 

איך בוחרים טרמפולינה רוקר לתינוק?

יש מגוון עצום של טרמפולינות לתינוק, אולם תגלו מהר מאוד כי על מנת לבחור טרמפולינה רוקר לתינוק שתתאים לתינוק שלכם זו משימה דיי מורכבת ועל כן יש כמה דברים בסיסיים שחשוב לבדוק לפני הבחירה הסופית. הראשון כמובן הוא התקן שיעיד על האיכות והבטיחות, כאשר טרמפולינה רוקר לתינוק היא עם תקן מובטח לכם שהיא עברה בדיקות בטיחות שמטרתם לשמור על התינוק שלכם. בנוסף חשוב מאוד לבדוק עד כמה באמת נוח לתינוק שלכם, אולי למראית עין רוקר לתינוק אחד דומה לשני אך מספיק שינוי קטן בעיצוב שיעשה את ההבדל.

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!