הכותרות המובילות במדור ילדים

יש אינספור סיבות שמן עם התינוק שלכם לישון, החודשים הראשונים נחשבים לחודשי היכרות של התינוק עם העולם החדש. לפעמים אלו היו כאבי בטן, כאבי שיניים, גזים לא משנה מה הסיבה התוצאה המשותפת לכולם היא בכי. פתרונות ותיקים ועתיקים לאותו בכי האם טיול בעגלה, טיול ברכב, אירוסול וכל דבר אחר שבעצם מדמה לתינוק שלנו את המקום הטבעי שממנו הוא יצא – הרכב. נדנדה לתינוק מהווה פתרון מושלם בכל הנוגע להרגעת התינוק שלנו והרגעת הבכי שלו. נדנדה לתינוק נכנסה בתחילה כטרנד אולם היום נחשבת נדנדה לתינוק לאלמנט בלתי נפרד מציוד הבסיס של חדר הילדים.

 

רוצים לדעת למה לבחור נדנדה לתינוק ולא מיטה?

העידן של הסבתות שמנדנדות עגלה או מניחות את התינוק שפניו כלפי מטה אט אט חולף מן העולם. אומנם פעולה זו של נידנוד גורמט לתינוק להירגע או להפיג כאבי בטן וגזים שנוצרים אצלו בבטן, אבל העידן החדש אינו מאפשר לנו ההורים הטריים להעביר שעות לילה בנדנוד, טיולים בעגלה או כל דבר אחר שדומה לזה. לכן נדנדה לתינוק מחשבת לפתרון מושלם ומקיף אשר מדמה את סביבת הרחם הטבעית כל כך לתינוק שלנו. מכירת נדנדה לתינוק היא הרבה מעבר להרגעת בכי או הפגת גזים בבטן נקודה נדנדה לתינוק מרגיעה וכאשר התינוק רגוע הוא יכול להירדם, אנחנו יודעים ומבינים כי שעות שינה קבועות חשובות מאוד אצל תינוקות ואצל ילדים בכלל מכיוון שבשעת השינה מופרש הורמון גדילה החשוב כל כך להתפתחות. מעבר לכך תוכלו לרשום את זמן השכיבה של התינוק בתוך נדנדה לתינוק לטובת פיתוח החשיבה שלו על-ידי שילוב אלמנטים חינוכיים כמו בובות דפים צבעוניים אשר התינוק ישחק בהם ויאגרה את חושב.

 

חשוב לבחור נדנדה לתינוק שמתאימה

לפי מה שאמרנו נדנדה לתינוק מהווה פתרון מושלם שמכסה עבורנו לא מעט דברים החל מיצירת רגיעה ומנוחה לתינוק, הקמת סביבה מוכרת ונינוחה אשר מדמה את הרכב תיק פיתוח ולימוד החשיבה בנוסף על גירוי חושים. אולם חשוב לדעת כי בחירת נדנדה לתינוק צריכה לעשות בכובד ראש נקודה לא כל נדנדה לתינוק מתאימה לתינוק שלנו ועל מנת לבחור נדנדה לתינוק שמתאימה חשוב לבדוק שיש לה תחת כן, שאין בחלקים קטנים ומסוכנים, שיש לה אחריות, שיכלה ונאכל את תחזוקה וניקיון. מומלץ לקבל המלצות לגבי אותן נדנדה לתינוק שאתם עומדים לרכוש על מנת שהבחירה שלכם תהיה טובה ונכונה. 

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!