הרגשות שעושות את ההבדל

אירועים

הגדרות טקסט

יש 2 מצבים רגשיים קיצוניים שבהם אנשים לא חושבים פעמיים בהוצאות שלהם, הראשון הוא שמחה והשני עצב אלו 2 הרגשות שכמעט אף אחד לא חושב פעמיים על ההוצאה בעת ההוצאה ואילו לאחר מיכן מתחילות הספקות והשאלות כגון למה בחרתי כך ולמה בחרתי אחרת.

צילומי בוק בת מצווה הם אחד מאותם אירועים שמחים שבהם יש צורך בבעל מקצוע מיומן לצורכי צילום תמונות לאלבום הבוק בת מצווה. ישנם לא מעט צלמים, חלקם מיומנים וחלקם מימנים יותר אך בסופו של דבר התוצאה נשארת בידכם. ואם הצילומים יצאו טוב או לא זה כבר יהיה מאוחר מידי לתקן את המעוות. על כן מאוד חשוב להקפיד בבחירת צלם לצורך צילום בוק בת מצווה, אחרת לא יהיה לכם דרך לחזור אחורה.

מי מוגדר כצלם בוק בת מצווה טוב?

אחת השאלות היא איך מגדירים או מי מוגדר כצלם בוק בת מצווה טוב?, האם המחיר הוא זה שמכתיב את המיומנות?, האם האישיות ואולי כושר השכנוע של הצלם? אלו שאלות שהתשובות עליהם די מפולגות ואינן חד משמעיות, יתכן כי תקבלו המלצות רבות על צלם מסויים אך איתכם לא ייווצר הקליק, יתכן כי אפילו תראו אלבומים מדהימים אך אתם עצמכם בישנים ולא מצטלמים היטב. כל צלם וכל צילום של בוק בת מצווה הוא לגופו, אכן הבסיס הוא צלם טוב אך יש מסביב עוד גורמים שמשפיעים מעבר לצלם עצמו והם:

המיקום - בשפה המקצועית קוראים למיקומים בהם מצטלמים " לוקיישנים " אלו למעשה המקומות בהם יוצאים להצטלם, מיקום טוב מאפשר בחירת תאורה ופוזיציה שמשתלבים יחד.

העונה - עונות השנה אצלנו די מתונות אולם מאוד מומלץ לא לבחור יום חמסין לצילומים מכיוון שהוא ישפיע על הצילום והתמונות בכלל ובמקביל גם יום חורפי יצור בעיה רצינית.

הקליק - תקשורת בין אישית ויחסי אנוש משפיעים על כל אקט הצילום של בוק בת מצווה, צלם חברותי יצור תמונות טובות בהרבה מצלם נוקשה.

טיפ! >> שמרו את החומרים מיום הצילומים לעשיית קליפ בת מצווה

מה יתרום להצלחת צילומי בוק בת מצווה?

על מנת להפיק צילומי בוק בת מצווה די בצלם טוב, בחירת יום צילומים בהיר ונוח וכמובן מיקומים טובים שמצטלמים היטב אולם יש עוד דברים שניתן לעשות על מנת לשפר את צילומי בוק בת מצווה והם הוספת אביזרים נלווים לצילומים. אביזרי עזר הינם הדרך ליצור תמונות בוק בת מצווה מיוחדות וייחודיות, אלו אביזרים כגון כובעים, שאלים, צעיפים ועוד. השילוב של אביזרים אלו בתמונות שונות מגע אישי ומיוחד, רעיון נוסף הוא הפרחת בועות סבון שצלם מומחה יכול לתפוס אותם בדיוק בזמן. חשוב מאוד לתכנן את יום צילומי בוק בת מצווה על מנת שיהיה יום נעים ונוח ולא מהיר ולחוץ, כאשר מתכננים את היום צריך לקחת בחשבון הפסקת צהריים ומנוחה בין לבין, כמו כך חשוב להחליט היכן תתבצע החלפת התלבושות ניתן להכין מעין פרגוד מאולתר מסדינים שיקל על החלפת הבגדים מכיוון שהחלפה בתוך רכב הינה בעייתית ולא נוחה.

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!