מיהם אמני הבלונים?

אירועים

הגדרות טקסט

אם אי פעם שמעתם על אמני הבלונים ולא הבנתם מהי המשמעות של המקצוע הזה, השורות הבאות יתנו לכם מעט רקע לגבי האומנות המיוחדת הזו. אמני הבלונים הם אמנים לכל דבר בדיוק כמו הציירים, הפסלים והמעצבים, הם מתייחסים אל עבודתם ברצינות ובתשוקה. על ידי שימוש בבלונים ניתן לעשות דברים רבים, אפשר לייצר דקורציה מרשימה לאירוע העוטפת את האלמנטים הרבים שנמצאים בחלל וניתן לעצב אובייקטים העומדים לחלוטין בפני עצמם ומשפיעים על חלל האירוע.

בנוסף, כמובן שניתן לבדר אנשים בעזרת הבלונים ואף לגרום להם לשתף פעולה וליצור בעצמם. אם אתם מעוניינים לערוך אירוע מקורי, שילוב בלונים בצורה שונה ממה שכולם מכירים, בהחלט יעשה את העבודה ותקבלו חוויה מסוג חדש.

מה יוצרים אמני הבלונים

אמני בלונים יכולים לעשות מספר דברים על מנת להפוך את האירוע שלכם למעורר השראה. ישנם אמנים שמתעסקים אך ורק בעיצוב אירועים בבלונים ומוכשרים לעצב את חלל האירוע במיוחד עבורכם עם הרעיון הספציפי שעליו חלמתם. הם מייצרים אובייקטים רק על ידי חיבור של בלונים וללא חיבורים נוספים. האמנים יכולים לעצב המון אובייקטים שמעולם לא חשבתם שתוכלו להשיג רק על ידי בלונים. אמני בלונים מציגים עבודות ומשתתפים בתערוכות ברחבי העולם. ישנם אמני בלונים שנולדו לבדר קהל ועבודתם היא להעלות חיוך על פניכם בין אם אתם ילדים או מבוגרים. ישנן סדנאות המשלבות את משתתפי האירוע וגורמות להם להרגיש שלוקחים חלק ביצירה. ישנם אמני בלונים המציעים דקורציה לאירועים ותפקידם לשלב את הבלונים יחד עם האלמנטים שכבר קיימים בחלל כמו השולחנות, הכיסאות, הבר וכולי. כמובן שיש אמני בלונים המציעים את כל השירותים הללו ויודעים לעשות הכל ומה שנשאר לכם הוא רק להחליט מה תרצו עבור האירוע שלכם. תחום עיצוב הבלונים מאוד התפתח בעשור האחרון וממשיך להתפתח מדי יום. אמני האלונים הוכשרו, למדו והתאמנו רבות עד שהגיעו לרמה המקצועית שהם נמצאים בה היום וזהו המקצוע של חייהם. גם ההנחה שבלונים נועדו לשמח ילדים בלבד השתנתה. כיום, נראה בלונים בכל מסיבה אפשרית ובצורות שונות ממה שראינו בעבר. האלמנטים המעוצבים במיוחד, מתאימים לרעיון המסיבה בין אם זו מסיבת רווקות או אירוע צוות בחברה אתם עובדים.

אירוע בלתי נשכח

אם הנכם מתכננים אירוע בקרוב והייתם מעוניינים להפוך אותו לאירוע יוצא דופן, אמן או אמנית הבלונים יכולים לעזור לכם לממש את רצונכם. על מנת לבחור אמן בלונים אליו אתם מתחברים עליכם לצפות בעבודות השונות של אמני הבלונים ולאחר מכן להבין יחד איזה אירוע תרצו ליצור יחדיו. אם האירוע הוא מסיבת הפתעה, מסיבת בר מצווה או יום גיבוש הצוות, ניתן לתכנן עיצוב ופעילות שתתאים במיוחד עבורכם. זכרו שבלונים לא נועדו עבור ילדים בלבד והם יעלו חיוך על פניהם של כולם מהילד הקטן ביותר ועד לאדם המבוגר ביותר. צבעוניות, צורניות ושיתוף פעולה עם חברים, מה יכול להיות כיף יותר?הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!