אין חינה מרוקאית ללא תלבושת אותנטית

אירועים

הגדרות טקסט

כאשר מדברית על חינה מרוקאית חייבים להבין כמה דברים חשובים שבלעדיהם חינה אינה יכולה להתקיים. מסורת עתיקת יומין זו של יוצאי מרוקו היא חגיגה אחת גדולה ענקית ובלתי מתפשרת שמשקיעים בה מאמץ וזמן רב בתכנונה. החינה הרי נועדה על מנת לשמח ולברך את החתן והכלה כמו שהיו נוהגים לעשות בעבר במרוקו. החתן בעצם נפרד ביום הזה מחיי הרווקות שלו והכלה הולכת יחד עם חברותיה למקווה על מנת להיטהר לקראת חיי הנישואים הקרבים.

לאחר שהכלה שבה מן המקווה, היא וחברותיה מתחילות בטקס הכנת החינה. החינה הוא בעצם צמח שטוענים כי מעניק סגולות רבות של הצלחה בכל והבנות מורחות את העיסה על כף היד בצורה של מטבע שמסמל שפע. חלק אינטגרלי מן האירוע עצמו הוא לגרום לזוג שעומד להתחתן להרגיש כמו מלכים לערב אחד ולחגוג איתם את המאורע המתקרב.

איך מתלבשים לחינה

תלבושות לחינה מרוקאית הן תלבושות מפוארות ומלכותיות העשויות בצורה קפדנית מהבדים האיכותיים ביותר. ישנן המון סגנונות שונים בהם אפשר להתלבש ולהתאים את הסגנון המתאים לכל זוג וזוג. ישנן שמלות מיוחדות ביותר המעוטרות בכל מיני אבנים ועיטורים מהממים המאפיינים את הלבוש המסורתי המרוקאי של אירוע החינה המפורסם. ישנן שמלות צמודות ושמלות רחבות בשלל צבעים ולמי שאוהבת ללבוש שני חלקים יש גם סטים יפיפיים של חצאית וחלק עליון מתאים, כל אחת ממש יכולה למצוא את התלבושת שהיא הכי מתחברת אליה. כמובן שגם לגברים יש חליפות אותנטיות נהדרות שיכולות להתאים לכל אחד במיוחד. אם אתם אנשים שאינם מעוניינים או אין לכם כח לבחור את התלבושת הנכונה בעצמכם, גם לזה יש פתרון. ישנן חברות הפקה המעסיקות מלבישות חינה מקצועיות שיוכלו לעזור לכם ולהלביש אתכם בצורה מושלמת מכף רגל ועד ראש. לידיעתכם, כל המשפחה יכולה ורצוי אף שתצטרף לחגיגת התלבושות הלוא הן חלק בלתי נפרד מהאירוע, חלק המעניק תחושת אותנטיות, צבעוניות וכמובן שמחה. ישנן בנוסף גם תלבושות המתאימות לילדים בכל הגילאים וכל אחד שרוצה יכול ומוזמן לקחת חלק. על מנת לחגוג את החינה כמיטב המסורת, התלבושות יהיו אחד האלמנטים החשובים ביותר.

היכן מתחילים

כאשר מתחילים לתכנן חינה מרוקאית, מומלץ מאוד לשכור את שירותיה של חברת הפקה המתמחה ובעלת וותק בעריכת אירועי חינה מרוקאית מסורתיים. חברה מקצועית תדאג לכל האלמנטים החשובים באירוע ותפיק לכם חינה מהסרטים. חלקים חשובים המוכרחים להיות חלק מאירוע החינה הם התלבושות כמו שכבר ציינתי, התפאורה של המקום, המוזיקה שצריכה להיות אותנטית וכמובן איך אפשר לשכוח את האוכל וכל הטוב שיוצע על השולחנות. תנו לחברה מקצועית לדאוג לאירוע מההתחלה ועד הסוף כך שכל מה שתצטרכו לעשות הוא פשוט להתלבש ולהופיע אל האירוע שלכם. אפילו לאופן הלבוש לא תצטרכו לדאוג בעצמכם מפני שלחברה מקצועית יש מלבישות חינה מיוחדות שיעזרו לכם לבחור את התלבושת הנכונה ולהיראות אותנטיים ויפים.

 

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!