למה רצוי לתלות מודעות אבל?

אירועים

הגדרות טקסט

יש לא מעט דרכים לפרסום דבר האבל אחת מהן היא הדפסת מודעות אבל במודיעין. אמנם יש דרכים דיגיטליות להפצת האהודעה אך רצוי לתלות מודעות אבל משתי סיבות עיקריות:

סיבה 1 - אנו צריכים להבין את את זעקת השבר והיגון של אחרים, להשתתף בצערם, לנחם ולעזור להם בעת הצורך. צריך להבין שזהו נושא כאוב שצריך להבין ולהזדהות איתו. וההודעה על כך מתבקשת

סיבה 2 - העלאת המודעות על המוות של הנפטר. כדי להעלות מודעות זו צריך לפרסם מודעות אבל בכמה דרכים עיקריות: ברשתות החברתיות, בעיתונים, ובמודעות ברחובות העיר בו גר, בשכונה בה גר, במקום עבודתו ועל שערי בתי שכניו.

המודעה צריכה לכלול כמה דברים עיקריים: שם הנפטר, הכתובת בה גר, שעות זמני ניחומים בשבעה, ולעיתים גם חתימת שמות המתאבלים וקרבת המתאבלים לנפטר.

ישנם 4 סוגי נוסחים למודעות אבל עיקריות:

ישנם כמה סוגים עיקריים של הדפסת מודעות אבל במודיעין ובערים אחרות. והן:

סוג 1 - מודעת אבל עם פירוט שמות בני משפחה - כתיבת שמות המתאבלים בתחתית מודעת האבל, כך שהקוראים יבחינו באיזה משפחה מדובר. כאשר שמות המתאבלים רשומים במודעה המודעה נהיית אישית יותר 

סוג 2 - מודעת אבל ללא פירוט בני המשפחה - מדובר במשפחה הרוצה את הפרטיות שלה מבלי ידיעת הציבור יותר מידי. זהו דבר הנוגד את החוק של הפרטיות. דבר זה חודר לפרטיות שלם וחושף מידע מיותר.

סוג 3 - מודעת אבל הכוללת השתתפות המפורסמת על ידי המכרים - מודעה זו כוללת את כל קבוצת מכריו של הנפטר המתאבלים עליו ביחד כקבוצה. 

סוג 4 - מודעת אבל הכוללת השתתפות של חברה עסקית - מודעה הכוללת קבוצת מתאבלים עסקיים כגון עבודתו, חברה בה עבד וכדומה.

כמובן שישנם עוד סוגים ונוסחים אולם אלו 4 הנוסחים העיקריים.

כל אחד מהסוגים האלו, ניתן לפרסם בשלוש דרכים עיקריות:

דרך 1 - פרסום מודעות אבל בעיתונים - יש לשים לב כי פרסום מודעות אבל בעיתונים מפורסם לציבור הרחב וכל אחד יכול להגיע גם אם לא רוצים בנוכחותו.

דרך 2 - פרסום מודעות אבל ברשתות החברתיות - בדומה לפרסום מודעות אבל בעיתונים, יש לקחת בחשבון כי פרסום מודעת אבל ברשתות החברתיות היא מפורסמת לציבור הרחב והיא יכולה להגיע לכל אחד ויכול לקרות מצב שיגיעו אנשים שהנפטר לא הכיר ולא היה לו איתם שום קשר.

דרך 3 -  פרסום מודעות אבל ברחבי העיר - יכול להיות מצב שלא הרבה יגיעו כי לא כולם רואים את המודעות. ואם רוצים שהשבעה תהיה כמה שיותר מצומצמת יש להשתמש בשיטה זו. למרות, שעדיין צריך לקחת בחשבון שעדיין יהיו אנשים ברחוב שלא הכירו את הנפטר ועדיין יבואו אבל זה יהיה בשיעור נמוך יותר מפרסום בעיתונים וברשתות החברתיות. 

ההמלצה שלנו היא

לבצע הדפסת מודעות אבל במודיעין מהסוג המתאים לכם, לפרטיות שלכם, לנוחיות שלכם ולמידת הכוח וההשקעה שאתם רוצים לתת להדפסת המודעה. כמו כן ניתן לפנות אל בעל מקצוע שידפיס את המודעה כך גם שום דבר לא יושמט מהמודעה וגם יוריד מכם את תחושת הלחץ של הדפסת מודעות אבל במודיעין במיוחד שאתם אבלים. יש לשים לב כי כל הנתונים העיקריים האמורים להופיע במודעה אכן מופיעים.

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!