הכותרות המובילות במדור שיפוצים

יש מגוון גדול של עבודות אותם מוסמכים לבצע בעלי מקצוע מיומנים אולם גם בעל המקצוע הטוב ביותר לא יוכל לבצע משימות כמו קידוח, הברגה, חיתוך ועוד ללא כלי עבודה מתאימים. עד לפני מספר שנים את העבודות היו מבצעים לרוב בצורה ידנית או על ידי כלי עבודה חשמליים אולם בשנים האחרונות כאשר הטכנולוגיה הביאה את עידן הכלים הנטענים הפכו חייהם של בעלי המקצוע לקלים ונוחים הרבה יותר. מגוון עצום של כלי עבודה אפילו כאלו שלעולם לא חשבנו שניתן יהיה להפעילם על ידי סוללות מחשש שלא תהיה להם עוצמה מספיקה. אולם כלי עבודה נטענים כיום הם הרבה מעבר למקדחה / מברגה נטענת, יש פטישונים בעלי עוצמה המופעלים על ידי סוללות ויש מסורים עגולים וכלי עבודה רבים נוספים, וכולם ללא צורך ותלות בכבלי חשמל או גנרטורים.

כל היתרונות שיש בשימוש עם כלי עבודה נטענים

כאמור החיים הפכו קלים ונוחים יותר לבעלי המקצוע בזכות כלי עבודה נטענים חשוב להבין עד כמה משמעותי היתרון של ביצוע עבודות ללא צורך בחשמל זמין בעבר כמעט כל משימה פשוטה וקלה שהייתה נדרשת לביצוע על ידי כלי עבודה חשמלי הייתה מחייבת אותנו לדאוג לאספקת חשמל, בין אם זה היה על ידי הכנת כבלים מאריכים, וידוי נקודת חשמל באזור ואם אין אז לדאוג לגנרטור שיספק חשמל וכן הלאה והלאה, למעשה פעולת חציבה או קידוח פשוטה הפכה להיות תהליך לוגיסטי מורכב שלוקח זמן רב במקום כמה דקות. ויותר מיכך לא תמיד בכל מקום ניתן היה לגשת עם כלים חשמליים בשל אילוצי שטח נוספים. אולם כיום בזכות קיומם של כלי עבודה נטענים אנו יכולים לבצע כמעט כל עבודה, בכל מקום ובכל זמן.  

מגוון כלי עבודה נטענים מאפשר לכל בעל מקצוע בכל תחום ליהנות מעבודה רצופה, נוחה וללא תלות בחשמל, אפילו גם לגבי נגרים שצריכים מסורי חיתוך או מסורי שולחן בעלי עוצמה גם להם יש משפחת כלי עבודה נטענים המאפשרים להם לתת מענה ישירות בשטח ללא צורך בחשמל.

מה ההבדלים בין כלים חשמליים לכלי עבודה נטענים?

כמו לכל דבר יש חסרונות ויתרונות אמנם לכלים נטענים לרוב יש יותר יתרונות אך גם להם יש כמה חסרונות שראוי לציין אותם כאן. אם נשווה בין כלי עבודה חשמליים לבין כלי עבודה נטענים נוכל לקבל החלטה לגבי הכלי שיתאים לנו יותר לשימוש.

כלים חשמליים

אורך זמן עבודה - הכלי מופעל על חשמל ולכן זמן העבודה אינו מוגבל, כל עוד יש אספקת חשמל אתם תוכלו להמשיך ולהמשיך ללא הפסקה. חשוב לזכור כי תצטרכו לדאוג לנקודת חשמל / גנרטור וכבלים מאריכים.

אורך חיי הכלי - אורך חיי הכלי ארוכים והבלאי יחסית נמוך. אין מעבר לבלאי מכאני שום אלמנט אחר שיכול להישחק או להיהרס.

נוחות עבודה - נוחות העבודה מוגבלת בגבולות השימוש ומיקום השימוש. כל עוד יש לכם גישה נוחה עם הכלי וכל עוד יש אספקת חשמל רציבה השימוש יהיה נוח אך אם יחסר משהו מבין אלו לא תוכלו להפעיל את הכלי באופן שישרת אתכם כראוי.

כלי עבודה נטענים

אורך זמן עבודה - זמן העבודה מוגבל בקיבול הסוללה, לרוב יש צורך להצטייד עם סוללות נוספות על מנת להבטיח רצף עבודה אחיד.

אורך חיי הכלי - כלים נטענים הם בעלי אורך חיים ארוך אולם השחיקה באה לידי ביטוי באביזרים הנלווים כדוגמת הסוללה והמטען. אורך חיי הסוללה מושפע מכמה גורמים: זמן השימוש, מספר הטעינות וסוג הסוללה. כאשר אנו משתמשים ומאמצים את הכלי ומבצעים טעינות רבות לסוללה היא מתבלית ויהיה עלינו להחליפה בחדשה, גם המטען של הסוללות לעיתים מתקלקל ויהיה צורך לרכוש מטען חדש.

נוחות עבודה - בהשוואה לכלי עבודה חשמליים כלים נטענים הם בעלי נוחות עבודה מקסימלית, ניתן להגיע איתם לכל מקום וניתן לבצע משימות במקומות שאין בהם אספקת חשמל כל עוד דאגתם להכין מבעוד ממועד סוללות נוספות וטעונות.

צביעת הרכב שלנו בצורה מקצועית היא אכן פעולה שניתן לעשות באופן עצמאי. כאשר אנחנו צובעים את הרכב לבד אנחנו בעצם חוסכים לעצמנו עלות צביעה של בעל מקצוע. חשוב להבין שצביעה כזו לא בהכרח תהיה קלה למי שאינו מקצוען ועל מנת לעשות זאת כמו שצריך, צריך לעקוב אחר מספר שלבים חשובים וזה אפשרי. ישנן שיטות שונות לצביעה מחודשת של רכב אך היום נעסוק בצביעת הרכב באמצעות ספריי צבע.

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!