לבחור משרדים להשכרה זו לא תורה מסיני

נדל"ן

הגדרות טקסט

הקמת עסק ללא ספק בימינו אינו דבר שניתן להקל בו ראש, גם ככה יש לא מעט דברים שצריך לקחת בחשבון ולכן אחת כמה וכמה כאשר מחשבים את אחד ההוצאות הבסיסיות ההכרחיות - המקום ממנו תעבדו. משרדים להשכרה מאז ומתמיד היו פתרון מושלם לבעלי עסקים, אמת יש חסרונות אך היתרונות הבולטים ללא ספק מאפילים עליהם. אם אתם מחפשים גמישות לצד יעילות ללא ספק משרדים להשכרה הם הפתרון הן מבחינת הגמישות שלכם בבחירת המיקום, גובה ההוצאה והאפשרות לשנות את המיקום בקלות יחסית בהשוואה למשרד שבבעלותכם.

אופן התמחור של משרדים להשכרה

אם אתם בתחילה או במהלכו של תהליך איתור משרד ללא ספק אתם מבחינים כי יש משרדים להשכרה במחירים שונים כאשר הפער לעיתים משמעותי ולא שקלים בודדים. השאלה שתמיד עולה בראשינו מדוע יש משרדים להשכרה עם מחירים שונים? מה הגורמים המשפיעים על המחירים השונים. ובכן יש לא מעט סיבות המבדילות בין משרדים להשכרה ממש כמו שיש הבדלי מחיר בין רכבים, ריכזנו לפניכם את הפרמטרים המשמעותיים והמשפיעים על תמכור משרדים להשכרה:

 

 • גודל
  שטחה המשרד משפיע על המחיר בצורה משמעותית, לעיתים משרדים בעלי שטח גדול יהיו בעלות למטר נמוכה יותר מאשר משרדים בעלי שטח קטן, אולם אם אותו משרד ממוקם נניח בקומה גבוהה או מעוצב בצורה ייחודית סביר להניח כי תהיה השפעה באופן ישיר על המחיר.
 • עיצוב
  כפי שציינו קודם עיצוב פנימי כמו בית מהווה גורם מכריע בעלות המשרד מכיוון שמשרדים להשכרה עם פרקט על הרצפה, או מטבח מצוייד יעלו יותר מאשר משרד עם שטח פתוח ללא חלוקה פנימית שאתם אלו שצריכים להסב אותו לצרכים שלכם.
 • מיקום
  הכוונה היא למיקום המשרד ביחס למשרדים אחרים כמו קומת הגג, קומת הקרקע וכדומה. לרוב ככל שעולים קומת המשרד בדומה לדירה בבניין המחיר עולה גם כן.

 

 1. גיאוגרפיה
  פרט חשוב ביותר שלרוב נבדק ונחקר כבר בתהליך החיפוש אחר משרדים להשכרה, ככל שתהיו במרכז וככל שיהיו יותר דרכי גישה למשרד כך המחיר יהיה גבוה יותר.

כך תבחרו משרדים להשכרה

בחירת משרדים להשכרה כפי שהבנו אינו דבר קל אך ללא ספק אינו מסובך. חשוב להבין ולהיצמד לצרכים שלכם על מנת שהמשרד אותו תבחרו יתאים לכם. אלו כמה כללי אצבע לאיתור המשרד שמתאים לכם:

ייעוד המשרד - יכתיב לכם את גודל ועיצוב המשרד, לדוגמא מרפאת שיניים תהיה לא תהיה דומה אל חברה לבניית אתרי אינטרנט.

מיקום - כפי שציינו המיקום משפיע על המחיר אך לא תרצו לבחור במיקום שהלקוחות שלכם יתקשו להגיע , לכן זהו פרט חשוב שיש לקחת בחשבון.

תקציב - ציינו שיש פערים במחיר חשוב לתכנן היטב את התקציב על מנת שלא תמצאו את עצמכם משלמים על משרד סכום שאתם לא מרוויחים.

לוחות זמנים - אם יש לכם תכנון וכוונה לעסק ארוך טווח הרי שזה גורם חשוב בעסקה, בידכו עם הבעלים אם ניתן לשכור לטווח ארוך את המקום.

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!