כך מציגים מוצרים

ציוד לעסקים

הגדרות טקסט

עסקים רבים משקיעים זמן וכסף בייצור של מתקני תצוגה המתוכננים בעיצוב אישי על מנת שהמוצרים שלהם יוצגו באופן המושך ביותר. לתצוגה של מוצר ישנה חשיבות רבה והיא בעצם מהווה חמישים אחוז מהמכירה אין זה משנה אם המוצר איכותי או לא. מתקני תצוגה מייצרים מכל מיני חומרים שונים ואם אתם זקוקים למתקני תצוגה חדשים, מומלץ לקחת בחשבון את ייצור המתקנים דווקא מחומר הנקרא פרספקס.

פרספקס אינו מיועד לייצור של מתקני תצוגה באופן ייחודי אלא לוקח חלק בהמון ענפים ותעשיות שונות. הסיבה שממליצים על פרספקס כחומר המתאים במיוחד למתקני תצוגה הם מאפייניו. פרספקס דומה בצורתו החיצונית לזכוכית כמעט במאת האחוזים אך בניגוד אליה, הוא בעל מאפיינים טובים יותר למתקני תצוגה. שנים רבות ובעצם עד היום, אנשים מציגים את המוצרים השונים במתקנים העשויים זכוכית כיוון שהיא גם יפה וגם שקופה כך ניתן להביט במוצרים בצורה ברורה. העניין הוא שזכוכית הינה חומר פחות יעיל כאשר מדובר בבטיחות, משקל ועוד מאפיינים נוספים עליהם אפרט בהמשך.

מאפיינים של לוח פרספקס

מתקני תצוגה מפרספקס יכולים לבוא לידי ביטוי כמעט בכל תחום, ענף או תעשייה המעוניינים לייצר מתקנים מתוכננים בעיצוב אישי ולהציג בהם מוצרים. הנה מאפייני הפרספקס:

  • בטיחותי: פרספקס בניגוד לזכוכית הוא בטיחותי יותר. זכוכית עלולה להישבר וכאשר היא נשברת היא מתנפצת לרסיסים ועלולה לפגוע בכל מי שנמצא מסביב. פרספקס מצד שני, אינו שביר והרבה יותר חזק.
  • גמיש: לוחות זכוכית אינם גמישים כמו לוחות פרספקס. פרספקס כאשר הוא חומר גלם הוא בעל יכולות גמישות מהגבוהות ביותר כך שניתן לייצר ממנו כל צורה אפשרית.
  • מגוון: לוחות פרספקס מגיעים במגוון עצום של צבעים, גוונים, טקסטורות ועוביים. ניתן לייצר מתקני תצוגה בכל צורה, גודל, צבע וסגנון.
  • אסתטי: לוחות פרספקס נראים כמעט זהים ללוחות הזכוכית בעלי המראה היוקרתי. פרספקס מעניק מראה המושך את העין לכל מתקן תצוגה המיוצר ממנו, הוא נקי ובעל שטח פנים חלק.
  • עמיד: פרספקס מתאים לא רק למתקני תצוגה המתאימים לתנאי פנים אלא, גם למתקני תצוגה הנמצאים בתנאי חוץ. עובדה זו הופכת את הפרספקס לנגיש הרבה יותר עבור ענפים רבים. לוחות פרספקס אינם מושפעים מכלל תנאי מזג האוויר, הם אינם נרקבים, מתבלים, נשברים או יוצרים קורוזיה. לוחות פרספקס משמשים לעתים כחיפוי קירות ויודעים לעמוד יציבים במשך שנים רבות.

מה עוד מייצרים מפרספקס

כמו שהתחלתי לציין, ענף הפרסום הוא אינו הענף היחיד העושה שימוש בלוחות פרספקס. מלוחות פרספקס ניתן לייצר המון מוצרים שונים כמו שילוט, חיפויי קירות, גגונים, גופי תאורה, רהיטים, אביזרי מיגון ועוד רבים. פרספקס נחשב לאחד החומרים העמידים והאמינים ביותר בתעשייה ולכן, ייצור מתקני תצוגה ממנו תועיל לבעלי עסקים רבים. מתקנים אלו לא יוחלפו כל זמן קצר אלא יחזיקו מעמד תקופות ארוכות תוך שמירה על איכותם כמו על המראה החיצוני שלהם.

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!