כספת לשימוש משרדי

ציוד לעסקים

הגדרות טקסט

בשנים האחרונות, משרדים רבים התחילו לרכוש כספות מסוגים שונים על מנת להגן על רכוש יקר ערך הנמצא במשרד בכל עת. לצערנו הרב, פריצות לבתים ומשרדים ואף לעסקים שונים ממשיכות לקרות. אם גם אתם מחפשים כספת משרדית טובה ואיכותית לפריטים בעלי חשיבות רבה הנמצאים במתחם העסקי שלכם, חשוב להבין שאת בחירת הכספת כדאי לעשות בקפידה בייחוד אם לכם ידע בסיסי לגבי סוגי הכספות השונות המוצעות למכירה בענף.

לאנשים יש נטייה לחשוב שכספת מיועדת עבור מטרה אחת בלבד והיא הגנה על הרכוש מפני פריצות וגנבות. מטרה זו היא כמובן חשובה במיוחד, אך כיום ישנן כספות מיוחדות שמיוצרות כך שמצליחות להגן על הרכוש גם מפני ניסיונות פריצה שונים וגם מפני נזקים בלתי צפויים כמו שרפות או הצפות שעלולים להשמיד את התכולה החשובה לחלוטין. זו הסיבה שבחירת הכספת צריכה להיות מוקפדת. רכישה של כספת איכותית שאינה מתאימה אל הרכוש הספציפי שלכם עלולה לגרום נזק לתכולה כיוון שאינה מתאימה ואינה בעלת יכולות המיגון הדרושות. בשורות הבאות אפרט על סוגים שונים של תכולות הזקוקות לכספות מיוחדות.

תכולות שונות זקוקות למיגון שונה

כספות מתוכננות באופנים שונים כך שתצלחנה להעניק מיגון איכותי לרכוש העשוי מכל מיני חומרים שונים. בכספות לשימוש משרדי, בדרך כלל מאחסנים רכוש מהסוגים הבאים:

  • ניירת: נכון שבשנים האחרונות עם התפתחות הטכנולוגיה ועם הגברת המודעות לגבי איכות הסביבה, משרדים רבים הפכו דיגיטליים כלומר, במקום ניירת הם משתמשים במסמכים דיגיטליים על גבי מחשבים, טאבלטים ומכשירים אלקטרוניים נוספים. גם משרדים אלו וגם אחרים עדין משתמשים בניירת הכוללת חוזים, תעודות או מסמכים הכוללים מידע לגבי לקוחות שונים וגם לגבי המשרד עצמו. ישנן כספות עם תקן חסינות בפני אש המתוכננות להגן על ניירת במצבי שרפה כך שיהיה ניתן להציל את התכולה החשובה.
  • מדיה מגנטית: מדיה מגנטית היא חלק אינטגרלי ממשרדים רבים ושונים והיא כוללת כוננים ניידים, אר-דיסקים, טבלטים, מחשבים ניידים ומכשירים אלקטרוניים נוספים אשר בתוכם יש מידע חשוב ומסווג. ישנן כספות עם תקן חסינות אש להגנה על מדיה מגנטית. הסיבה שכספות עם תקן חסינות אש אינן מתאימות לכל תכולה היא שלכל חומר ישנה טמפרטורת בערה שונה.
  • מוצרים: ישנם משרדים המחזיקים במתחם מוצרים שונים בעלי ערך כמו תכשיטים, כסף מזומן ועוד חפצים אחרים אישיים למשרד. על מנת להגן על החפצים הללו ניתן לרכוש כספות עם תקן עמידות בפני סוגים שונים של פריצות כמו על ידי קידוח, חומר נפץ וכולי.

איך בוחרים

את בחירת הכספת, כמו שהתחלתי לציין בתחילת המאמר, מומלץ מאוד לעשות יחד עם איש מקצוע או אף אצל חברה ותיקה המתמחה בענף ומציעה מגוון רחב של כספות משרדיות להגנת תכולות שונות. אם רוכשים כספת משרדית טובה ומתאימה לרכוש ומתחזקים אותה כראוי, הכספת יכולה לסייע בהגנת התכולה המשרדית שלכם במשך שנים רבות.

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!