לוחות פרספקס, לא תאמינו כמה אתם מכירים אותם

פנאי

הגדרות טקסט

מי מאיתנו לא ביקר פעם בתערוכה, או אפילו בחנות תכשיטים, יודעים מה?, מי מכיר את קופסאות הממתקים השקופות, סביר להניח כי כולכם, אני ואתם כבר שנים מגיעים לחנות הצעצועים, המשקפיים וכמעט  לכל חנות ורואים מתקני תצוגה שקופים, יפים ומיוחדים, כולם עשויים מאותו חומר גלם ותיק הלו הם לוחות פרספקס.

השימוש בלוחות פרספקס קל הרבה יותר מכל חומק גלם אחר במיוחד העובדה שקל לעבד אותו, לחתוך אותו ואף לחבר אותו אחד לשני. לוחות פרספקס מהווים כיום אבן יסוד בכל מה שקשור לשילוט, פרסום והצגה ראוותנית של מוצרים.

לוחות פרספקס בשימוש יום יומי

אין לנו מושג עד כמה לוחות פרספקס נמצאים בשימוש, למעשה יש שימוש כל כך נרחב עם לוחות פרספקס שלא אחת אנו מתעלמים ממנו ומתייחסים אליהם כמובן מאיליו. אחד השימושים הבולטים הוא שלטי הפרסום שקיימים מעל בתי העסקים. כמעט כל בית עסק מתקין שלט וברוב המקרים השלט יהיה עשוי לוחות פרספקס. לעתים אלו יהיו לוחות פרספקס שקוף, צבעונים, אטום או אטום למחצה אך בוודאות הסיכוי שהשלט יהיה עשוי לוחות פרספקס הוא גבוה מאוד. בנוסף על השלטים לפרסום העסקים משתמשים בלוחות פרספקס גם עבור יצירת מתקני תצוגה היתרון הבולט שיש בשימוש עם פרספקס הוא שמאוד קל לעצב אתו עמדות תצוגה או מתקנים להצגת אלמנטים שיווקיים. העיבוד לרוב נעשה לאחר הכנת תכנית והבאתה לייצור על ידי CNC. היתרון שיש לעמדות ומתקני תצוגה אלו הוא שיש לפרספקס עמידות גבוהה יותר, אם היינו בונים מתקני תצוגה מלוחות זכוכית ולא מלוחות פרספקס סביר להניח כי ראשית כל המחיר היה יקר יותר ובנוסף העמידות של המתקן הייתה מוטלת בספק מכיוון שהזכוכית רגישה למכות ולטלטלות והסיכוי לשבר הינו גבוה ביותר, לעומת זאת לוחות פרספקס הם פלסטיים וככאלו יש להם גמישות הגמישות מונעת מהפרספקס להישבר ולהתנפץ כמו זכוכית. בנוסף על כך לפרספקס יש עמידות גבוהה מאוד בשינויי מזג אוויר, טמפרטורות וכדומה ולכן אין חשש לנזק בעקבות חום וקור.

שימושים נוספים בעולם הפרסום

לוחות פרספקס מאוד נוחים לשימוש מכיוון שהם שטוחים והעלי שטח גדול שמשמש לפרסום, אולם לוחות פרספקס משמשים בעולם הפרסום גם ליצירת שלטים שלא תלויים על עמודי ענק אלא מונחים על שולחן או בכניסה לאולם תצוגה, מתקני פרסום אלו כמו עמדות תצוגה למיניהם מעוצבים בהתאמה אישית ובהתאם לצורך ולדרישות השיווק של אותו מוצר. לוחות פרספקס מאפשרים לנו חופש יצירה כמעל ללא גבולות בזכות העובדה שיש צבעים וגוונים שונים, עוביים שונים ללוחות ואין ספור אפשרויות יצירה. דרך נוספת שבה משתמשים בלוחות פרספקס היא ליצירת קופסות שקופות שאנו מכירים אותם מחנויות הממתקים, חנויות המתנות ומעוד הרבה מקומות, השימוש בלוחות פרספקס שקום מאפשר לנו ליצור עמדת תצוגה חזקה, יפה ועמידה לטווח ארוך. כותב המאמר שלומי שוורץ

 

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!