מעוניינים להסתיר את הטלוויזיה בחדר? מעלית מרהיט היא הפתרון המושלם!

פנאי

הגדרות טקסט

מהי בעצם מעלית מרהיט? גם אני רק לאחרונה שמעתי על ההמצאה החדשנית והמרגשת הזאת. לא מזמן ביקרתי בבית של חברים שעברו לדירה חדשה. כאשר נכנסתי אל הסלון בפעם הראשונה התרשמתי מהעיצוב בצורה בלתי רגילה אך אני חייבת לציין שהופתעתי מאוד לגלות שאין מסך טלוויזיה בסלון. אני מכירה היטב את החברים שלי והיה לי קשה להאמין שעשו החלטה שלא להכניס טלוויזיה לביתם. כעבור דקות אחדות נוכחתי לדעת שצדקתי.

חברי הטוב חשף את המסך בלחיצת שלט ופתאום היא הופיעה. הטלוויזיה התגלתה בפני מתוך מעמד סופר מסוגנן שעמד בסלון ועוצב במיוחד עבור מסך הטלוויזיה של חברי. אני חייבת לומר שהתרגשתי והופתעתי בו זמנית. לפתע החלל נראה אחרת לגמרי ממה שנראה קודם לכן. נוכחתי לגלות את ההמצאה החדשנית הנקראת מעלית מרהיט המשלבת בתוכה את המסך שנחשף רק כאשר נרצה לצפות בטלוויזיה.

סוגים שונים של מעלית מרהיט

לא יכולתי לשכוח מההמצאה שריגשה אותי כל כך ומיד יצאתי לחפש מעלית מרהיט לטלוויזיה שתתאים לבית שלי. מצאתי סוגים וסגנונות שונים של מעלית מרהיט. לא הבנתי עד כמה העולם הזה רחב ועד כמה ניתן באמת להזמין מעלית שתותקן ברהיטים שונים ברחבי הבית שלנו.

  • מעלית מרהיט המותקנת מתחת למיטת הילדים. כאשר הילדים מסיימים את הצפייה בטלוויזיה, המסך מתקפל ונכנס אל מתחת למיטה. הסתרת הטלוויזיה מתחת למיטה חוסכת מקום בחדר הילדים ובנוסך מגנה על מסך הטלוויזיה מנזקים אפשריים.
  • מעלית מרהיט המותקנת בתוך שידה מעוצבת הנמצאת בחדר שינה של ההורים. הטלוויזיה נחשפת רק כאשר ההורים מעוניינים לצפות בטלוויזיה ולאחר מכן חוזרת למקומה.
  • מעלית מרהיט הנמצאת בתוך נישה בסלון הבית. ניתן לייצר נישות בצורות ועומקים שונים ולהסתיר את המסך באמצעות תמונה או מראה כך שלא ניתן לדעת שמסתתר שם מסך טלוויזיה. פתרון זה מאפשר לנו תלייה של עבודת אומנות או כל דבר אחר שנרצה לתלות בסלון על מנת שלא נצטרך להביט במסך ריק ושחור. כאשר נרצה לצפות בטלוויזיה התמונה תתרומם והמסך ייחשף. פתרון זה גם חוסך מקום וגם מגן על המסך.
  • מעלית מרהיט הנמצאת בתוך ספריה או ארון. ניתן להסתיר את הטלוויזיה בתוך ארונות קיר או בתוך ספריות למיניהן. הרהיט בעצם משרת פונקציות נוספות כמו אכסון לדוגמה, בנוסף להסתרת הטלוויזיה והחיסכון במקום.
  • מעלית מרהיט בתוך דלפק האוכל במטבח. בעצם מסך הטלוויזיה שלנו מוסתר בתוך דלפק האוכל שלנו וכך חסכנו מקום בשולחן אוכל ובמעמד לטלוויזיה. כאשר נרצה לשבת במטבח לאכול, הטלוויזיה תהיה סגורה בפנים הדלפק וכאשר נרצה לצפות בה אחרי הארוחה נוכל לחשוף אותה. מעלית מרהיט כזו מתאימה מאוד לדירות סטודיו המשלבות את הסלון עם המטבח והחדרים על מנת לחסוך במקום וליצור מראה שיגדיל את הדירה.

איזו מעלית מרהיט תדבר אליכם

אז כמובן שרכשתי לעצמי מעלית מרהיט ואני מאושרת מכל רגע. המעלית שלי מותקנת בתוך מעמד מעץ צבוע שעוצב במיוחד עבור המידות של הסלון שלי. על המעמד בסלון שלי אני מניחה עציצים ומאחסנת ספרים שאינם מפריעים למסך להתרומם ברגע שאני מעוניינת לצפות בטלוויזיה. תתחדשו!

 

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!