האם מומלץ לצבוע את הרכב באופן עצמאי?

פנאי

הגדרות טקסט

ישנם המון דברים שניתן לעשות בשיטת עשה זאת בעצמך וצביעת הרכב יכול להיות אחד מהם אם כל מה שתצטרכו לעשות הוא רק לצבוע ולרענן את צבע הרכב. אם הרכב זקוק לתיקון פחחות כי היה מעורב בתאונה או שמשהו פגע בו, יהיה מומלץ ואפילו חובה לתקן את הרכב לפני שיהיה מוכן לתהליך צביעה. אם תנסו לצבוע את הרכב שלכם כאשר הפח שלו אינו חלק, תוצאת הצביעה תהיה גרועה ולא חלקה.

אם הרכב שלכם הוא ללא פגיעות וכל מה שאתם בסך הכל רוצים לעשות הוא לרענן את צבע הרכב כי דהה, תוכלו לעשות זאת בעצמכם אם יהיה לכם את המידע הנחוץ על מנת לעשות זאת. יכול להיות שצבע הרכב נפגע על ידי לשלשת ציפורים או על ידי פגעי מזג האוויר השונים הרי רוב הזמן המכונית נמצאת תחת כיפת השמיים למי שאין חניה פרטית תת קרקעית או שחונה באופן קבוע בחניון. במקרים כאלו צביעת המכונית היא רעיון מצוין ומדוע לבזבז כסף אם אפשר לעשות זאת בעצמינו.

כך תצבעו את הרכב

אם החלטתם שהרכב זקוק לצביעה ואין עליו מכות הזקוקות לתיקון, תוכלו לצבוע אותו על ידי רכישת ספריי צבע מיוחד לרכב. כאשר בוחרים ספריי צבע לצביעת המכונית, חשוב מאוד לוודא שאכן הצבע מתאים במיוחד לצביעת מכוניות. שנית, חשוב מאוד לוודא שזהו אכן הצבע הנכון והמקורי של הרכב. איך צובעים? ראשית הרכב חייב להיות נקי לחלוטין לפני שמתחילים לצבוע אותו. ברגע שהמכונית נקייה וללא פגיעות אפשר להתחיל לצבוע אותה. אם אתם רוצים לכסות חלק ספציפי על גבי הרכב שאיבד מהצבע שלו, תצטרכו לסמן את אזור הצביעה על ידי סרט מיוחד לסימון הצבע על גבי הרכב. עכשיו אפשר להתחיל לצבוע. פתחו את הספריי והתחילו לרסס את הספריי כאשר נמצא במרחק של לפחות 25 ס"מ מפח הרכב ובצורה של בננה, הזיזו את היד ימינה ושמאלה. כאשר סיימתם את תהליך הצביעה, הניחו לצבע להתייבש כמה שעות ואפילו יממה. לאחר מכן בדקו שאכן צבעתם את כל האזורים ולא נשאר חלק שלא נצבע. חזרו על תהליך הצביעה בשנית והניחו לרכב להתייבש שוב. לאחר שהרכב נצבע פעמיים, התייבש והתקשה לחלוטין, תוכלו למרוח על גבי הרכב מקשה לכה שתפקידה לשמור על איכות הצבע לאורך זמן רב ולהעניק לצבע הרכב גימור חלק ובוהק.

היכן רוכשים ספריי צבע מתאים

ישנן כל מיני חברות המציעות מגוון של ספריי צבע בצבעים שונים. אם אתם כבר צובעים את הרכב, בדקו שהצבע שאתם רוכשים כמובן מתאים לצביעת רכב אך בנוסף בדקו שהוא צבע איכותי שיכול להגן על צבע הרכב לאורך זמן מהיווצרות כתמים, שיגן מפני פגעי מזג האוויר השונים ומפני כל מיני נזקים שיכולים להיגרם לצבע הרכב. ספריי צבע הוא פתרון נהדר כיוון שחוסך בעלויות ומאוד קל ליישם את הספריי על גבי המכונית ולהשיג תוצאה נהדרת.

 

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!