נשים ותיקים סיפור אהבה

אופנה

הגדרות טקסט

בעבר הממש רחוק, הכוונה היא לסוף המאה ה-19 ותחילת המאה ה-20, תיקי נשים לא היו פופולריים כפי שהם היום. היום לא נמצא אישה שהולכת למקום כלשהו ללא תיק. תיקים הפכו טרנד אפנתי בפני עצמו העולה על אפנת הביגוד בהרבה. בתחילת המאה ה-20 כאשר נשים התחילו להיות עצמאיות יותר מבעבר, התחילו לפתח קריירות ולצאת מהבית, התיק הפך לצורך של ממש. נשים היו צריכות תיק שיישא עבורן חפצים אישיים כמו איפור, ארנק ועוד.

לפני שנשים התחילו ללבוש תיקים, הן היו נושאות ארנק קטן שהיה מוסווה בין הבגדים כיוון שלא היו צריכות לשאת איתן יותר מדי דברים. כאשר סוף סוף נשים התחילו לצאת עם תיקים, המראה היה מעט מוזר ואפילו חושפני. כיום כולנו יודעים עד כמה תיק חשוב לנשים ויש כאלה שאפילו נושאות את כל הבית בתוכו. אם נחזור רגע אחורה, לתקופה בה התיקים התחילו להופיע יותר ויותר, נבין שזה היה השלב בו מעצבי העל התחילו לייצר קולקציות שלמות ותיק הפך לסמל סטטוס. גם היום תיקים נחשבים לסמל מעמד אך מצד שני, ניתן לרכוש תיקים יפייפיים מכל הסוגים ובמחירים מעולים.

מה מסמל התיק לאישה

כיום, תיקי נשים מיוצרים ונמכרים במחירים ובסגנונות שונים. אם בעבר נשים היו צריכות שיהיה ברשותן סכום כסף נכבד על מנת לרכוש תיק, כיום ההיצע וטווח המחירים מתאים לרוב והתיקים מוצעים בסגנונות שונים המתאימים לכולן. עבור נשים תיקים מסמלים:

  • סגנון: תיקי נשים מהווים אביזר אפנתי בפני עצמו. תיקים יכולים להגדיר את הסגנון וההופעה של כל אישה ואישה אף יותר מהבגד אותו היא לובשת. תיקים מייצרים בסגנון קלסי, אולד-סקול, ספורט-אלגנט, וינטג', רטרו, בוהו-שיק ועוד המון סגנונות שונים כך שכל אחת באמת יכולה בימינו אנו לבחור את התיק שהיא אוהבת.
  • יוקרה: אין מה לעשות, תיק של מעצב על תמיד ירשים את הסובבים המעריכים אפנה. החדשות הטובות הן שכיום ניתן לרכוש תיקים המשדרים יוקרה במחירים הגיוניים שנשים רבות יכולות להרשות לעצמן.
  • פרטיות: תיק הוא כמו עולם ומלואו הידוע רק לאישה. אף אחד אינו יודע מה אישה מחזיקה בתיק הפרטי שלה וכאשר היא חושפת ומסתירה חזרה פריטים שונים, היא יוצרת מסתוריות סביב החפצים האישיים שלה. סביר להניח שלא נמצא כיום אישה שמסתובבת ללא תיק, זה יהיה כמו למצוא גבר ללא ארנק.

היצע גדול ומסוגנן

עולם האינטרנט ללא ספק שינה את פני הדברים וכיום מוצעים למכירה אלפי תיקים יפייפיים בסוגים שונים ובמחירים אטרקטיביים. אין זה משנה איזה סוג של תיק תרצי, יש את הכל. כיום, על מנת לייצר הופעה מרשימה ויוקרתית, אינך צריכה להוציא מאות שקלים אלא פשוט להדליק את המחשב ולכתוב תיקי נשים ומיד יוצגו בפנייך אלפי אופציות כך שלעתים קשה לבחור. בא לך תיק חדש לקיץ? זה הזמן לרכוש אחד, כי מגיע לך!

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!