תיקים לנשים לא מתים הם רק מתחלפים

פנאי

הגדרות טקסט

יש כל כך הרבה קולקציות של תיקים לנשים אבל חשוב להבין שתיקי נשים לא מתים, הם רק מתחלפים. בכל שנה יוצאות עוד ועוד קולקציות של תיקים וזה אף פעם לא נגמר, ולכן בכל שנה אנחנו רואים שנשים קונות עוד ועוד תיקים בעיצובים וסגנונות שונים.

אני רוצה לדבר על הסגנונות אותם קונים נשים ועל אילו טרנדים יהיו במרכז השנה. נשים קונות תיקים בלי הכרה וכל הזמן והמשפט הזה כל כך נכון אבל היית מציע לעשות לו תיקון קטן. התיק כן מת כי ברגע שהוא יוצא מהאופנה אי אפשר ללכת איתו יותר, בעיקר אם הוא היה טרנדי מאוד ולכן חשוב להבין כאשר אתן קונות תיקים לנשים מהי ההשקעה ולכמה זמן היא תחזיק ולפי זה לתקצב את הקנייה. אם את מוגבלת בתקציב אבל רוצה תמיד להיות טרנדית ומעודכנת אני ממליץ לך לחפש תיקים איכותיים אבל לא מעור אמיתי וכך בכל עונה תוכלי לרכוש בין אחד לשניים.

אילו תיקים לנשים יהיו אש בשנת 2017?

תיקים לנשים ב 2017 הולכים לשבור את כל השוק מבחינת מכירות. השוק בעלייה ועל כן כדאי להיות מוכנה לפיצוץ התיקים ושלא ימכרו לך טרנד מהשנה שעברה אז שימי לב:

  • תיק קלאץ -תיק מהמם שמאוד דומה לארנק רק מעט גדול יותר ובאמת אפשר להכניס אליו ארנק. התיק יותר מתאים לערב אם כי גם במהלך היום אישה קרייריסטית או שרוצה להיות תוכל ללכת עם אחד כזה מבלי שירימו גבה. תיקי הקלאץ שהכי ילכו בשנת 2017 הם התיקים דמויי העור עם מעט פרנזים או ניטים, תיקי הקלאץ השקופים עם עיצובים מהממים ותיקי הקלאץ מפלסטיק שבהם כמה שיותר העיצוב הזוי ככה הוא יותר הולך וניתן לראות אותם היום על כל אירוע הוליווודי או בסגנון.
  • תיקי גב לנשים - תיקים שהפכו מתיקי נשים משעממים ללימודים או לעבודה לתיקים עם סטייל לכל דבר ועניין, היום יש תיקי גב מהממים אבל ב 2017 תיקים לנשים לגב הולכים להיות עוד יותר יפים וכדאי לשים לב לתיקים השקופים, לתיקים דמוי העור עם רוכסנים ולתיקים הבינוניים עם עיצובים של חיות.
  • תיקי צד לנשים - תיקים הכי יפים שיש שהופכים כל אישה לסקסית יותר. עם תיק צד דמוי עור עם קצת ניטים ופרנזים את תראי כמו רוק סטאר אמיתית וגם כאן עלולים לצוץ להם שקופים וחתיכים אז נא לשים לב.

איפה כדאי לך לרכוש תיקים לנשים?

תיקים לנשים קונים באינטרנט בחנות אונליין מנצחת שיש בה המון טרנדים, תחלופה גבוה ומחירים שנעים בין 60 ל 200 שקלים. יש גם חנויות של תיקים מעור אמיתי וזה מאוד תלוי תקציב ואידיאולוגיה, אני אישית ממליץ לא לגעת בתיק טרנדי יקר משום שטרנד חולף מהר וגם פגעתם בחיות. עם תיק איכותי ולא יקר תוכלו לקנות כמה תיקים לנשים שרק תרצו וגם לא להתבאס שיגמר הטרנד! תהנו! והכי חשוב ולא לשכוח שתיקי נשים לא מתים הם רק מתחלפים!